Doprava a platba

Dodací lhůta

Objednávku vyřizujeme do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky. V případě, že objednané zboží nebude na skladě nebo je nebude možné expedovat do 7 dnů, oznámí prodávající předpokládaný termín dodání nebo nabídne jiný srovnatelný výrobek. V tom případě si však vyžádá odsouhlasení kupujícího.

Dodání

Pošta dodá "Balík do ruky" následující pracovní den po dni podání. Pokud nebude adresát zastižen, adresátovi zanechá písemnou výzvu k vyzvednutí zásilky a zásilku uloží na poště.

Doprava akvárií a terárií se řeší individuálně.

Zásilka se zbožím obsahuje vždy daňový doklad a návod k použití výrobku.

Instalace zboží ani montáž nejsou součástí kupní smlouvy.

Převzetí zboží

Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. Na základě vyhotoveného záznamu bude zákazníkovi poskytnuta přiměřená sleva nebo dodán nový výrobek. Zákazník má také právo od smlouvy odstoupit. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

Cena poštovného a balného

Objednané zboží posíláme Českou poštu nebo přepravní službou DPD.

Česká pošta

Česká pošta doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. Zboží vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky.

Balík Do ruky

Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu, a to již následující pracovní den po podání.

Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.

Poštovné99,- Kč s DPH(při váze zásilky do 30kg a nevztahuje se na výrobky ze skla.)
Poštovné při nákupu od 1 099,- Kč zdarma(při váze zásilky do 30kg a nevztahuje se na výrobky ze skla.)

Dobírečné není účtováno. Maximální možná hmotnost zásilky je 30kg. V případě, že zásilka bude vyšší hmotnosti, budete informováni o možnostech jiného řešení.

Balík Na poštu

Doručení balíku na vybranou poštu následující pracovní den po podání.

Poštovné89,- Kč s DPH
(při váze zásilky do 30kg a nevztahuje se na výrobky ze skla.)
Poštovné při nákupu od 1 099,- Kč zdarma(při váze zásilky do 30kg a nevztahuje se na výrobky ze skla.)

Dobírečné není účtováno. Maximální možná hmotnost zásilky je 30kg. V případě, že zásilka bude vyšší hmotnosti, budete informováni o možnostech jiného řešení.

Balík Do balíkovny

Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

Poštovné při nákupu89,- Kč s DPH
(při váze zásilky do 15kg a nevztahuje se na výrobky ze skla.)

Dobírečné není účtováno. Maximální možná hmotnost zásilky je 15kg. V případě, že zásilka bude vyšší hmotnosti, budete informováni o možnostech jiného řešení.

Zásilková společnost DPD

Přepravní společnost DPD doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky.

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00-18:00, přesný výběr hodiny dodání není, bohužel, možný.

Dopravné DPD 89,- Kč s DPH(při váze zásilky do 50kg a nevztahuje se na výrobky ze skla.)

Dobírečné není účtováno. Maximální možná hmotnost zásilky je 50kg. V případě, že zásilka bude vyšší hmotnosti, budete informováni o možnostech jiného řešení.

Balík Do ruky

Přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.

Proč je Balík Do ruky tak výhodný?

Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

Doprava zdarma

Pro výrobky označené "Doprava zdarma" je poštovné (Česká pošta) zdarma.

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.