Možnosti platby

Nejčastější možnosti platbyNa dobírku / v hotovosti


Dobírka / v hotovostiZboží zaplatíte v hotovosti přepravci při dodání, nebo při osobním odběru na prodejně, kterou si předem zvolíte.
Na našich prodejnách a výdejně v Čáslavi lze rovněž platit kartou VISA a MasterCard.
Seznam prodejen naleznete zde: https://profizoo.cz/dokumenty/prodejny.html.
Hotově lze platit pouze v českých korunách.


Bankovním převodem


icon_bankovni_prevod.pngPři platbě běžným bankovním převodem Vám zašleme na e-mail informace k platbě (číslo účtu včetně kódu banky, částku a variabilní symbol, který slouží ke spárování objednávky). Tento e-mail je odeslán, jakmile je objednávka kompletně připravena.
To většinou bývá do 1-2 pracovních dnů od potvrzení objednávky.
Vy ve svém internetovém bankovnictví, osobně na pobočce banky či složenkou zadáte příkaz k úhradě.
Jakmile jsou peníze připsány na účet, odešleme zboží.


Online platba PayU


icon_payu.png- Platba kartou VISA, MasterCard
Při platbě kartou online kliknete na uvedené tlačítko podle typu vaší karty (VISA, MasterCard) a budete automaticky přesměrováni do platební brány. Tam zadáte údaje o své kartě (číslo, datum, do kdy platí, autorizační kód, případně i vaše jméno a příjmení) a platbu potvrdíte. Tím je vše zaplaceno.
- Platba zrychleným převodem
Jedná se o platbu, kterou převedete v rámci své banky prostřednictvím elektronického bankovnictví. V praxi kliknete na platební tlačítko s logem své banky a automaticky se přesměrujete do svého e-bankovnictví. Zrychlená platba je v podstatě expresní bankovní převod, který už je předvyplněný. Vy ho pouze odsouhlasíte a autorizujete.
Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.