Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Hill’s Feline Adult Chicken 10 kg1 269,05
Hill’s Feline Adult Sensitive Stomach & Skin Chicken 7 kg1 349
Hill’s Feline Adult Tuna 10 kg1 493
Hill’s Feline Young Adult Sterilised Chicken x 3 & Salmon x 3 & Trout x 3 & Turkey x 3 MTP pouch 12 x 85 g293
Hill’s Feline Adult Lamb & Rice 10 kg1 493

Hill’s Feline Adult Lamb & Rice 3 kg

Hill’s Feline Adult Lamb & Rice 3 kg Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doprovodný obrázek
Doporučená cena:
719 Kč
Sleva:
17%
Cena:599Kč s 15% DPH
520,87Kč bez DPH
Dostupnost: skladem

Popis produktu

Hill’s Feline Adult Lamb & Rice 3 kg

Hills Science Plan™ krmivo pro dospělé kočky s jehněčím

Jehněčí granule pro kočky s vysoce kvalitními bílkovinami pro zachování svalové hmoty. Poskytují vitamín E, omega-3 a -6 mastné kyseliny pro zdravou kůži a vyvážené minerální látky pro zdravé životně důležité orgány.

Vaše dospělá kočka potřebuje krmivo, které podporuje zdravé zažívání, lesklou srst, svalovou hmotu a zdravý imunitní systém. Granule HILLS SCIENCE PLAN pro dospělé kočky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, lehce stravitelných surovin a mají speciální složení pro naplnění energetických potřeb koček během nejlepších let života. HILLS SCIENCE PLAN krmivo pro dospělé kočky je vyrobeno z vysoce kvalitních surovin, poskytuje vitamín E plus omega-3 a -6 mastné kyseliny pro výživu kůže vaší kočky. Optimální obsah vysoce kvalitních bílkovin, toto prvotřídní krmivo vaší dospělé kočce také pomůže zachovat si svalovou hmotu. Navíc tyto granule vaší dospělé kočce dodají esenciální taurin a vyvážené minerální látky pro podporu zdraví srdce, funkce močového měchýře a funkce ledvin.  Díky novému vzhledu HILLS SCIENCE PLAN má vaše kočka ještě víc, nač se těšit. Některé naše produkty mají také nový název, nový tvar granulí a novou recepturu.

SLOŽENÍ: Pivovarská rýže, kukuřičný gluten, kuřecí a krůtí moučka, kukuřice, živočišný tuk, jehněčí moučka, proteinový hydrolyzát, minerální látky, sušená řepná dužina, rybí tuk.

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.