Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Hill’s Feline Adult Chicken 10 kg1 269,05
Hill’s Feline Adult Sensitive Stomach & Skin Chicken 7 kg1 349
Hill’s Feline Adult Tuna 10 kg1 493
Hill’s Feline Young Adult Sterilised Chicken x 3 & Salmon x 3 & Trout x 3 & Turkey x 3 MTP pouch 12 x 85 g293
Hill’s Feline Adult Lamb & Rice 10 kg1 493

Hill’s Feline Adult Light Chicken 1,5 kg

Hill’s Feline Adult Light Chicken 1,5 kg Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doprovodný obrázek
Doporučená cena:
521 Kč
Sleva:
20%
Cena:417Kč s 15% DPH
362,61Kč bez DPH
Dostupnost: skladem

Popis produktu

Hill’s Feline Adult Light Chicken 1,5 kg

Hills Science Plan™ Light krmivo pro dospělé kočky s kuřetem

Kuřecí granule pro kočky s L-karnitinem a méně kaloriemi pro ideální regulaci hmotnosti dospělých koček. Optimální obsah vysoce kvalitních bílkovin, omega-6 mastných kyselin a vitamínu E pro lesklou srst a zdravou kůži.

Ať má vaše kočka viditelný problém s hmotností, nebo se jen chcete ujistit, že si zdravou váhu udrží, granule HILLS SCIENCE PLAN Light pro dospělé kočky představují přesně vyváženou výživu pro méně aktivní kočky, které potřebují nízkokalorické krmivo.

Toto krmivo pro kočky je vyrobeno z vysoce kvalitních surovin a poskytuje o 17 % méně kalorií než krmivo pro dospělé kočky HILLS SCIENCE PLAN, navíc obsahuje L-karnitin pro podporu ideální váhy vaší dospělé kočky. Kvalitní bílkoviny a přírodní vláknina navozují pocit nasycení mezi krmením, zatímco vitamín E plus omega-6 mastné kyseliny podporují lesklou srst a vyživují kůži. Díky novému vzhledu HILLS SCIENCE PLAN má vaše kočka ještě víc, nač se těšit. Některé naše produkty mají také nový název, nový tvar granulí a novou recepturu.

SLOŽENÍ: Kuřecí a krůtí moučka, kukuřice, pivovarská rýže, kukuřičný gluten, živočišný tuk, celulóza, sušená řepná dužina, moučka z hrachových otrub, proteinový hydrolyzát, minerální látky.

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.