Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Krmivo pro morčata standard 1kg33
Apetit Super H 800g83
DARWINS NUTRIN Complete morče 400g63
DARWINS NUTRIN Vital Snack IMMUNIT 100g29
Krmivo Complete pro morčata 500g127

Krmivo Complete pro morčata 500g

Krmivo Complete pro morčata 500g Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doprovodný obrázek
Doporučená cena:
165 Kč
Sleva:
23%
Cena:127Kč s 15% DPH
110,43Kč bez DPH
Hodnocení produktu:
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

Krmivo Complete pro morčata 500g

Kompletní a chutné krmivo z extrudovaných pelet pro morčata.

Kompletní krmivo pro morčata.

Krmivo Cavia Complete zajišťuje tyto funkce:

  • Dental Care (péče o chrup) U morčat se velmi často objevují problémy s chrupem. Obvykle se jedná o přímý důsledek nevhodného krmení, které nedostatečně přispívá k přirozenému obrusu a souvislému růstu zubů. Začleněním neporušených dlouhých kousků vlákniny s velkým poměrem křemičitanů do pelet Cavia Complete je dosaženo maximálního přežvykování, obrusu zubů a zdravé ústní dutiny.
  • Fresh Vegetables (čerstvá zelenina) Proces extruze umožňuje přidávat do pelet čerstvou zeleninu. Přídavek nejméně 10 % čerstvé zeleniny zajišťuje lahodnou chuť pelet. To v kombinaci s vlákninou a texturou činí z Cavia Complete krmivo pro morčata s vysokým stupněm poživatelnosti.
  • Long Fibres (dlouhé kousky vlákniny) Morčata jsou od přírody býložravci, kteří potřebují stravu s dostatečně vysokým obsahem vlákniny a nízkým obsahem škrobu. Cavia Complete obsahuje 20 % surové vlákniny. Unikátní proces zpracování zajišťuje, že krmiva Complete obsahují pouze neporušené dlouhé kousky vlákniny bohaté na křemičitany. Tedy přesně takové, které se nacházejí v přirozené stravě v přírodě. Tyto dlouhé kousky vlákniny daleko lépe podporují a zlepšují funkci střev a zubů než rozdrcená či jinak rozbitá vláknina ve standardních krmivech pro hlodavce.
  • Low Calorie (nízkokalorické) Kombinace nízkého obsahu energie a škrobu a vysokého obsahu dlouhých kousků vlákniny zaručuje lehkou stravitelnost a vyváženost stravy. Vaše morče si takto udrží ideální hmotnost.
  • Florastimul Přidání prebiotik, frukto-oligosacharidů (FOS) a mannan-oligosacharidů (MOS), má pozitivní vliv na zdraví střevní mikroflóry. Tímto způsobem je dosaženo správné rovnováhy a funkce střev.
  • Vitamin Plus (vitamíny navíc) Přidávání důležitých vitamínů do krmiva podporuje celkové zdraví. Vitamín A je nezbytný pro obnovu kožních buněk, zrak, reprodukci a metabolismus. Vitamín D3 stimuluje ukládání vápníku/fosforu a tím podporuje kosti. Vitamíny E a C jsou důležité antioxidanty, které chrání tělo před volnými radikály. Oba také posilují přirozenou obranyschopnost organismu. Morčata si nejsou schopna sama vytvářet vitamín C ve svém těle. Pro tyto malé hlodavce je proto příjem tohoto vitamínu prostřednictvím krmiva životně důležitý. V krmivech Complete je používána stabilizovaná forma vitamínu C. Na rozdíl od krystalické formy podléhá stabilizovaný vitamín C mnohem pomaleji oxidaci a biologickému rozkladu a proto zůstává daleko déle aktivní.
  • Pro Immunity (lepší imunita) Přidání přírodních rostlinných barviv, luteinu a β-karotenu, má pozitivní vliv na celkovou obranyschopnost a kondici. Tyto karotenoidy jsou známy jako vysoce účinné biologické antioxidanty. Navíc však stimulují tvorbu protilátek proti chorobám, čímž posilují přirozenou obranyschopnost organismu.
  • Optimal Coat (optimální srst) Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny v krmivech řady Complete podporují zdravější kůži a lesklejší srst. Omega-3 mastné kyseliny jso

Zákazníci zakoupili spolu s

Ilustrační obrázek LIMARA Hobliny 60 l

LIMARA Hobliny 60 l

107(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek ASAN Pet Aloe 14l

ASAN Pet Aloe 14l

193(včetně DPH)
Koupit

Recenze

Přídáno: 30. června 2015 v 08:32, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení Krmivo Complete pro morčata 500g100 %
Přídáno: 7. října 2014 v 08:53, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení Krmivo Complete pro morčata 500g100 %

výborné, morčátko ho miluje

Přídáno: 2. prosince 2013 v 16:59, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení Krmivo Complete pro morčata 500g100 %
Přídáno: 4. ledna 2013 v 04:07, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení Krmivo Complete pro morčata 500g100 %
Přídáno: 1. ledna 1970 v 01:00,
Hodnocení Krmivo Complete pro morčata 500g %
Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.