Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Králík standard 1kg39
Krmivo pro malé hlodavce standard 1kg43
LIMARA Dřevěná podestýlka 14 l175
ASAN Pet Aloe Family 45 l429
LIMARA Seno 50 l70
Nalezené podkategorie:
Krmivo (282)
Podestýlky (80)
Klece, přepravky, boxy (82)
Hnízda, domky, toalety (84)
Misky, napáječky (39)
Hračky, prolézačky, kolotoče (42)
Potřeby pro hlodavce (30)
Tabulky výstražné (1)
Vitamíny, léčiva (36)
Vodítka, postroje (2)

Chovatelské potřeby pro hlodavce

Mazlíte se doma s křečkem, morčátkem, potkanem, osmákem, pískomilem nebo králíkem? Pak jste tu správně. Všechny nezbytné chovatelské potřeby pro hlodavce na jednom místě. Nabízíme úžasné i několikapatrové klece pro spokojené bydlení, hnízda a domky pro zasloužený odpočinek, kolotoče a prolézačky na každodenní dovádění a mnoho dalších potřeb pro hlodavce včetně praktické podestýlky a velmi chutných vitamínů.

1 2 3 51 52 53
Ilustrační obrázek MENFORSAN Antiparazitní sprej pro fretky a hlodavce 125ml

MENFORSAN Antiparazitní sprej pro fretky a hlodavce 125ml

Pokud si pořídíme domácího mazlíčka, ať už je to křeček, morče nebo králík, chceme mu zajistit dokonalou a kvalitní péči. Někdy ale nezabráníme, aby našeho hlodavce nenapadl nějaký druh parazitického hmyzu, například blechy, roztoči, komáři a další. Proto je ideální se tomuto problému vyhnout dříve, než k němu dojde. Stříkejte svého čtyřnohého přítele preventivně antiparazitním sprejem pro hlodavce a výsledkem bude šťastné, čisté a spokojené zvíře bez problému s napadením obtížného hmyzu. Parfémovaný insekticidní sprej výborně odpuzuje všechny druhy parazitického, otravného hmyzu, a to i létacího. Váš zvířecí kamarád se už nebude trápit svěděním štípanců, například od blech, komárů a roztočů. Také se nemusíte obávat klíšťat, která mohou přenášet různé nemoci. Antiparazitní sprej všechen tento obtížný hmyz zažene a kožíšek vašeho čtyřnohého přítele bude čistý, hebký, lesklý a především bez nežádoucích parazitických návštěvníků. Používejte sprej pro hlodavce 2-3x týdně jako prevenci, abyste předešli vzniku infekce. Pokud je zvíře již napadeno vnějšími parazity, používejte antiparazitní sprej každý den po dobu jednoho týdne. Doporučujeme také sprej použít například do klece a terária, zkrátka tam, kde hlodavec žije. Po aplikaci antiparazitní sprej začíná okamžitě účinkovat.
189(včetně DPH)

Produkt je dočasně nedostupný.

1 2 3 51 52 53

Chov hlodavců je velmi jednoduchý, finančně příznivý a zároveň přináší velké potěšení. V této kategorii se věnujeme všem křečkům, morčatům, potkanům, osmákům, pískomilům, králíkům i činčilám. Nabízíme úžasné i několikapatrové klece pro spokojené bydlení, hnízda a domky pro zasloužený odpočinek, kolotoče a prolézačky na každodenní dovádění a mnoho dalších potřeb pro hlodavce včetně praktické podestýlky a velmi chutných vitamínů.

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.