Nejprodávanější zboží v této kategorii:
GOURMET Perle kapsička s pstruhem a špenátem 85g21
GOURMET Perle Masové duo 4 x 85g63
GOURMET Perle kapsička s kuřecím masem 85g21
GOURMET A la Carte multibalení s kuřetem, pstruhem, hovězím, treska 4 x 85 g91
GOURMET Perle multibalení mini filetky ve šťávě 4x85g63

GOURMET A la Carte multibalení s kuřetem, pstruhem, hovězím, treska 4 x 85 g

GOURMET A la Carte multibalení s kuřetem, pstruhem, hovězím, treska 4 x 85 g Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doporučená cena:
118 Kč
Sleva:
23%
Cena:91Kč s 15% DPH
79,13Kč bez DPH
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

GOURMET A la Carte multibalení s kuřetem, pstruhem, hovězím, treska 4 x 85 g

Kompletní krmivo pro dospělé kočky

Vy víte, že Vaše kočka je skutečným labužníkem a zaslouží si pouze jedinečný kulinářský zážitek. Proto GOURMET přichází s řadou A la Carte, unikátním konceptem inspirovaným GOURMET šéfkuchařem. Jemné delikátní kousky masa nebo ryb jsou pečlivě připraveny a vkusně smíchány s vytříbenými ingrediencemi jako je zelenina, rýže či těstovinové perličky a vytváří tak šťavnatý svět textur a příchutí. Nezapomenutelný kulinářský zážitek, který uspokojí chuťové pohárky Vaší kočky každý den. GOURMET A la Carte, recept na každý den inspirovaný GOURMET šéfkuchařem.

Složení: Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho kuře 4%), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, zelenina (špenát 4%), obilné produkty (těstoviny 1%), minerální látky, cukry. Maso a vedlejší výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho pstruh 4%), zelenina (z toho mrkev 4%, rajčata 4%) minerální látky, cukry. Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4%), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, zelenina (z toho mrkev 4%, rajčata 4%, cuketa 4%), minerální látky, cukry. Maso a vedlejší výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (treska 4%), zelenina (z toho špenát 4%, mrkev 4%) minerální látky, cukry.

Zákazníci zakoupili spolu s

Volejte zdarma 800 20 70 20, Linka je zřízena pro objednávky v době po-pá od 9.00 - 16.00
Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.