Nejprodávanější zboží v této kategorii:
GOURMET Perle Duo kapsička s kuřecím a hovězím 85g21
GOURMET Perle Masové duo 4 x 85g62
GOURMET A la Carte multibalení s kuřetem, pstruhem, hovězím, treska 4 x 85 g89
GOURMET Perle kapsička s pstruhem a špenátem 85g21
GOURMET Perle multibalení mini filetky ve šťávě 4x85g62

GOURMET A la Carte multibalení s mořskými rybami, krůtou, kachnou a lososem 4 x 85 g

GOURMET A la Carte multibalení s mořskými rybami, krůtou, kachnou a lososem 4 x 85 g Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doporučená cena:
116 Kč
Sleva:
23%
Cena:89Kč s 15% DPH
77,39Kč bez DPH
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

GOURMET A la Carte multibalení s mořskými rybami, krůtou, kachnou a lososem 4 x 85 g

Kompletní krmivo pro dospělé kočky

Vy víte, že Vaše kočka je skutečným labužníkem a zaslouží si pouze jedinečný kulinářský zážitek. Proto GOURMET přichází s řadou A la Carte, unikátním konceptem inspirovaným GOURMET šéfkuchařem. Jemné delikátní kousky masa nebo ryb jsou pečlivě připraveny a vkusně smíchány s vytříbenými ingrediencemi jako je zelenina, rýže či těstovinové perličky a vytváří tak šťavnatý svět textur a příchutí. Nezapomenutelný kulinářský zážitek, který uspokojí chuťové pohárky Vaší kočky každý den. GOURMET A la Carte, recept na každý den inspirovaný GOURMET šéfkuchařem.

Složení: S mořskými rybami, zdobené rýží, mrkví a špenátem: Maso a vedlejší výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, zelenina (mrkev – 4 % sušené mrkve, špenát – 4 % sušeného špenátu ), ryby a vedlejší výrobky z ryb (mořské ryby 4 %), minerální látky, obiloviny (rýže 0,8 %), cukry. Krůta au mélange de légumes, s hráškem a mrkví: Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho krůta 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, zelenina (z toho hrášek 4 %, mrkev 4 %), minerální látky, cukry. S kachnou ? la Provençale, zdobené rajčaty a olivami: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho kachna 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, zelenina (min 4 % rajčat a min 3 % oliv), minerální látky, cukry. S lososem ? la Jardini?re, se špenátem, cuketou a zelenými fazolkami: Maso a vedlejší výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho losos 4 %), zelenina (z toho špenát 4 %, cuketa 4 %, zelené fazolky (4 %), minerální látky, cukry.

Zákazníci zakoupili spolu s

Hlasujte v anketě ShopRoku 2016
Volejte zdarma 800 20 70 20, Linka je zřízena pro objednávky v době po-pá od 9.00 - 16.00
Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.