Nejprodávanější zboží v této kategorii:
ECO PACK Royal Canin Sterilised 12 x 85 g329
ECO PACK Royal Canin Kitten Instinctive 12 x 85 g329
ECO PACK Royal Canin Instinctive 12 x 85 g329
ECO PACK Royal Canin Intense Beauty 12 x 85 g369
ECO PACK Royal Canin Sterilized in Jelly 12 x 85g329
Nalezené podkategorie:
Feline Health Nutrition Wet (11)

Royal Canin

Neustále se vylepšující receptury respektující přirozené potřeby koček. To je základ pro kapsičky pro kočky Royal Canin. Jedna z nejúspěšnějších značek vyrábějící krmivo pro kočky sází na vyváženost, kvalitu surovin a výbornou chuť. Majitelé uvádí, že kapsičky mají úspěch u vybíravých koček, a chválí si též přijatelnou cenu. Pro co nejvhodnější výběr přichází Royal Canin s recepturami s ohledem na věk, kondici, rasu a bere v potaz i speciální potřeby, jako je kastrace nebo nadváha.

1 2
Ilustrační obrázek ECO PACK Royal Canin Instinctive 12 x 85 g

ECO PACK Royal Canin Instinctive 12 x 85 g

Kapsička Instinctive Gravy je jako stvořená pro opravdové šelmy. Ať už běhá váš mazel po zahradě nebo řádí v bytě, šťavnaté kousky ve šťávě mu dodají dostatek energie na jeho další zlobení. Bohaté složení obsahuje kvalitní bílkoviny, rybí olej, vitamíny a minerály v naprosto optimálním poměru. Kočka si tak velmi pochutná a zároveň si udrží ideální váhu.
329(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek ECO PACK Royal Canin British Shorthair 12 x 85 g

ECO PACK Royal Canin British Shorthair 12 x 85 g

Lahodná kapsička ve šťávě plná kvalitních bílkovin udrží vaši britskou krátkosrstou kočku v té nejlepší formě. Vyvážený podíl živin zachová ideální váhu a zároveň dodá mohutnému tělu dostatek energie pro skotačení. V každé kapsičce je schované vše potřebné pro šťastný a spokojený kočičí život. Kromě vitamínů a minerálů podporujících správnou funkci močových cest se tak může vaše kočka těšit i na výběr těch nejlepších chutí. Uvidíte, že po šťavnaté kapsičce bude i vaše britská kočka vrnět blahem.
355(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek ECO PACK Royal Canin Maine Coon 12 x 85 g

ECO PACK Royal Canin Maine Coon 12 x 85 g

Šťavnatá kapsička ve šťávě, po které i ta nejvybíravější Mainská mývalí kočka bude vrnět blahem. Složení bohaté na bílkoviny dodá mohutnému plemenu dostatek energie na noční řádění, zatímco minerály a vitamíny se postarají o krásnou a lesklou srst. Kapsička je připravena na míru kočkám Maine Coon. Obsahuje tak všechny důležité živiny na podporu kostí a kloubů, které bývají u takto velkého plemene často namáhané. V jedné kapsičce tak najde vaše malá šelma vše potřebné pro svůj spokojený život.
369(včetně DPH)
Koupit
Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.