Nejprodávanější zboží v této kategorii:
PROFICAT konzerva telecí paté 400 g NEW29,40
PROFICAT konzerva kuřecí 405g55
PROFICAT konzerva hovězí 405g55
PROFICAT konzerva jehněčí paté 400 g NEW29,40
PROFICAT konzerva krůta + kachna 405g55

PROFICAT konzerva krůta + kachna 405g

PROFICAT konzerva krůta + kachna 405g Zvětšit obrázek Reálná fotografie.
Cena:55Kč s 12% DPH
49,11Kč bez DPH
Dostupnost: skladem

Popis produktu

PROFICAT konzerva krůta + kachna 405g

Konzerva pro kočky s vysokým podílem masa, až 95 %. Vyvážená chuť pro kočky všech plemen s obsahem vitamínů, minerálů a bílkovin. Obsah kachního a krůtího masa delikátní chuti.

PROFICAT konzerva krůta + kachna pro kočky je tvořena až 95 % masa. Chovatelé koček všech plemen jistě ocení, že konzerva obsahuje 65 % drůbežího masa, dále kachní a krůtí maso. Kočky se naopak nadchnou pro jemnou a vyváženou chuť šťavnatých kousků masa, které jim dodají rychle energii pro další aktivity. Maso je jedinečným zdrojem bílkovin, vitamínů, minerálů a aminokyselin, které můžete své kočce dodat společně s výtečnou chutí.

Maso z konzervy neobsahuje konzervační přísady, dochucovadla ani barviva. Vysoký poměr chutného a šťavnatého masa potěší Vaši kočku, které zároveň dodáte důležité živiny. Zároveň elán a radost ze života.

Benefity PROFICAT konzerva krůta + kachna 405 g:

  • Delikátní chuť krůtího a kachního masa,
  • šťavnaté maso,
  • zdroj proteinů, vitamínů a minerálních látek,
  • vyvážená chuť,
  • optimální složení důležitých živin,
  • snadné otevírání konzervy,
  • plnohodnotné krmivo pro všechna plemena.

Vždy krmte Vaši kočku s ohledem na její věk, hmotnost i aktivitu. Podávejte maso z konzervy při pokojové teplotě, která bude ta pravá pro její zdravé trávení. Pokud máte menšího jedlíka a zbyde v konzervě krmení, není problém uchovat v chladnu do dalšího dne. Mokré krmivo z konzervy je pro kočky přirozenější a atraktivnější než granule. Obsahuje hodně vody, snadno se tráví. Vaše kočka bude mít hodně energie a užije si spoustu radosti z her, kterými potěší i Vás.

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.