Nejprodávanější zboží v této kategorii:
GOURMET Gold Multipack jemná paštika 4 x 85 g69
GOURMET Gold Multipack jemná paštika 12 (4 x 85 g) + DOPRAVA ZDARMA569
GOURMET Gold KK Jemná paštika s krůtou 85g19
GOURMET Gold KK Jemná paštika s hovězím 85g19
GOURMET Gold KK- kousky ve šťávě a směs dušených a grilovaných Mixované kartony 24 x 85g324

GOURMET Gold KK - paštiky a směs dušených a grilovaných kousků Mixované kartony 24 x 85g

GOURMET Gold KK - paštiky a směs dušených a grilovaných kousků Mixované kartony 24 x 85g Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doporučená cena:
405 Kč
Sleva:
20%
Cena:324Kč s 15% DPH
281,74Kč bez DPH
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

GOURMET Gold KK - paštiky a směs dušených a grilovaných kousků Mixované kartony 24 x 85g

Kompletní krmivo pro dospělé kočky

Vaše kočka je skutečný labužník a zbožňuje zkoušet různé textury a příchutě každý den. Právě proto GOURMET Gold vytvořil kousky ve šťávě, chutné receptury na rozmazlování mlsného jazýčku Vaší kočky, které nabízejí nový chuťový zážitek po každém soustu. Křehké kousky s masem nebo rybou, jemně vařené a ponořené v lahodné omáčce, nabízejí Vaší kočce jedinečné potěšení z pohádkově bohaté chuti. Kousky ve šťávě od GOURMET Gold, široký výběr lahodných receptur na každý den.

Složení: JEMNÁ PAŠTIKA: Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho kuře 4%), vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, cukry. JEMNÁ PAŠTIKA S TUŇÁKEM: Maso a vedlejší výrobky živočišného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (tuňák 4%), vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, cukry. SMĚS GRILOVANÝCH A DUŠENÝCH KOUSKŮ S MOŘSKÝMI RYBAMI: Maso a vedlejší výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (mořské ryby 4%), obiloviny, zelenina (4% špenátu ve šťávě, minerální látky, cukry. SMĚS GRILOVANÝCH A DUŠENÝCH KOUSKŮ HOVĚZÍ A KUŘE: Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4%, kuře 4%), bílkovinné extrakty rostlinného původu, obiloviny, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

Zákazníci zakoupili spolu s

Hlasujte v anketě ShopRoku 2016
Volejte zdarma 800 20 70 20, Linka je zřízena pro objednávky v době po-pá od 9.00 - 16.00
Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.