Nejprodávanější zboží v této kategorii:
WHISKAS s hovězím masem 14kg529
WHISKAS s tuňákem 14kg529
WHISKAS drůbeží 14kg520
Royal Canin Exigent Savour 10 kg1 269
Royal Canin British Shorthair 10kg1 499

Hill’s Feline Adult Oral Care Chicken 1,5 kg

Hill’s Feline Adult Oral Care Chicken 1,5 kg Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doprovodný obrázek
Doporučená cena:
536 Kč
Sleva:
20%
Cena:429Kč s 15% DPH
373,04Kč bez DPH
Dostupnost: skladem

Popis produktu

Hill’s Feline Adult Oral Care Chicken 1,5 kg

Hills Science Plan™ Oral Care krmivo pro dospělé kočky s kuřetem

Kuřecí granule pro kočky s klinicky prokázanou technologií dentálních granulí, která redukuje zubní plak a zlepšuje zdraví chrupu. Funguje jako zubní kartáček – čistí zuby a osvěžuje dech, zatímco zvíře žvýká.

Zdravý chrup je pro celkové zdraví a spokojenost koček nezbytný. Granule HILLS SCIENCE PLAN Oral Care pro kočky poskytují přesně vyváženou výživu pro lepší zdraví chrupu vaší dospělé kočky s využitím klinicky prokázané technologie granulí. Toto krmivo pro kočky je vyrobeno z vysoce kvalitních surovin a využívá provázanou technologii vlákniny, která s každým kousnutím čistí zuby třením a osvěžuje dech. A protože chce každá kočka zdravou srst, přidali jsme také omega-6 mastné kyseliny a vitamín E pro výživu kůže a srsti. Díky novému vzhledu HILLS SCIENCE PLAN má vaše kočka ještě víc, nač se těšit. Některé naše produkty mají také nový název, nový tvar granulí a novou recepturu.

SLOŽENÍ: Kuřecí a krůtí moučka, pivovarská rýže, kukuřičný gluten, kukuřice, živočišný tuk, celulóza, rostlinný olej, minerální látky, proteinový hydrolyzát, rybí tuk.

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.