Nejprodávanější zboží v této kategorii:
WHISKAS s hovězím masem 14kg529
WHISKAS s tuňákem 14kg529
WHISKAS drůbeží 14kg520
Royal Canin Exigent Savour 10 kg1 269
Royal Canin British Shorthair 10kg1 499

Hill’s Feline Adult Perfect Weight Chicken 1,5 kg

Hill’s Feline Adult Perfect Weight Chicken 1,5 kg Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doprovodný obrázek
Doporučená cena:
536 Kč
Sleva:
20%
Cena:429Kč s 15% DPH
373,04Kč bez DPH
Dostupnost: skladem

Popis produktu

Hill’s Feline Adult Perfect Weight Chicken 1,5 kg

Hills Science Plan™ Perfect Weight krmivo pro dospělé kočky s kuřetem

Kuřecí granule pro kočky s výživou pro regulaci hmotnosti – pomáhá kočkám zhubnout a dlouhobě si zdravou váhu udržet, zachovává svalovou hmotu a pocit nasycení mezi krmením.

Ať má vaše kočka viditelný problém s hmotností, nebo se jen chcete ujistit, že si zdravou váhu udrží, granule HILLS SCIENCE PLAN Perfect Weight poskytnou vaší dospělé kočce lahodnou průlomovou výživu pro regulaci hmotnosti. Toto pikantní krmivo s kuřecí příchutí vaší kočce pomůže udržet si dlouhodobě zdravou hmotnost. Toto krmivo pro kočky je vyrobeno z vysoce kvalitních surovin a poskytuje vysoce kvalitní bílkoviny, které u vaší kočky navodí pocit nasycení mezi krmením a zároveň zachovají svalovou hmotu. Díky novému vzhledu HILLS SCIENCE PLAN má vaše kočka ještě víc, nač se těšit. Některé naše produkty mají také nový název, nový tvar granulí a novou recepturu.

SLOŽENÍ: Kuřecí a krůtí moučka, pivovarská rýže, kukuřičný gluten, celulóza, sušené rajčatové výlisky, sušená řepná dužina, lněné semínko, živočišný tuk, proteinový hydrolyzát, kokosový olej, minerální látky, sušená mrkev.

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.