Nejprodávanější zboží v této kategorii:
WHISKAS s hovězím masem 14kg529
WHISKAS s tuňákem 14kg529
WHISKAS drůbeží 14kg520
Royal Canin Exigent Savour 10 kg1 269
Royal Canin British Shorthair 10kg1 499

Hill’s Feline Adult Sensitive Stomach & Skin Chicken 300g

Hill’s Feline Adult Sensitive Stomach & Skin Chicken 300g Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doprovodný obrázek
Doporučená cena:
194 Kč
Sleva:
23%
Cena:149Kč s 15% DPH
129,57Kč bez DPH
Dostupnost: skladem

Popis produktu

Hill’s Feline Adult Sensitive Stomach & Skin Chicken 300g

Hills Science Plan™ Sensitive Stomach & Skin krmivo pro dospělé kočky s kuřetem

Kuřecí granule pro kočky pro zdravou kůži a zažívání. S prebiotickou vlákninou pro podporu prospěšných střevních bakterií a zklidnění citlivého žaludku, s vitamínem E a omega-6 mastnými kyselinami pro nádhernou kůži a srst.

Zdravý žaludek je pro každodenní život vaší kočky nezbytně důležitý, proto granule HILLS SCIENCE PLAN Sensitive Stomach & Skin pro kočky přispívají k optimálnímu zdraví trávicího traktu, navíc vyživují kůži a podporují lesklou srst. Tyto granule obsahují prebiotickou vlákninu pro podporu prospěšných střevních bakterií a vyváženého mikrobiomu, aby vaše dospělá kočka zůstala po celý život zdravá. Lehce stravitelné ingredience umožní žaludku vaší kočky zpracovat živiny rychle – což zároveň usnadňuje odklizení stolice. Kromě toho je toto krmivo pro kočky vyrobeno z vysoce kvalitních surovin a poskytuje vitamín E plus omega-6 mastné kyseliny pro výživu kůže a zdravou srst vaší dospělé kočky. Díky novému vzhledu HILLS SCIENCE PLAN má vaše kočka ještě víc, nač se těšit. Některé naše produkty mají také nový název, nový tvar granulí a novou recepturu.

SLOŽENÍ: Pivovarská rýže, kuřecí a krůtí moučka, kukuřičný gluten, kukuřice, živočišný tuk, sušená celá vejce, sušená řepná dužina, minerální látky, proteinový hydrolyzát, rostlinný olej, lněné semínko.

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.