Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Kapky Ear Cleaner ušní 50ml199
Otofin ušní roztok 100ml227
Aptus Orisolve vet sol 150 ml397
Otifree gtt 160ml373
Oční/ušní utěrka MICROMED s ionty stříbra kočka197

Aptus Orisolve vet sol 150 ml

Aptus Orisolve vet sol 150 ml Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doprovodný obrázek
Doporučená cena:
496 Kč
Sleva:
20%
Cena:397Kč s 21% DPH
328,10Kč bez DPH
Hodnocení produktu:
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

Aptus Orisolve vet sol 150 ml

Roztok na čištění uší.

**Vlastnosti:

**Aptus ORISOLVE je roztok na čištění uší s účinnými složkami pro rozpuštění mazu (Alcohol, Propylene Glycol), solubilizátorem pro usnadnění rozpuštění mazu (Polysorbate 80), s antibakteriálními ionty stříbra, s antibakteriálním esenciálním olejem z rozmarýnu, se změkčujícími a protiplísňovými kyselinami salicylovu a mléčnou, s lokálně znecitlivující protisvědivou složkou (Laureth-9) a s tišícím s regeneračním a hojivým Allantoinem.

**Návod k použití:

**Preventivní: Pevně uchopte ušní boltec za jeho konec, mírně jej táhněte směrem od hlavy (takto jej narovnáte). Naplňte celý zevní zvukovod roztokem (musíte vidět hladinku roztoku) a přibližně 2 minuty masírujte tak, aby se roztok uvnitř zvukovodu pohyboval nahoru a dolů (nezapomeňte stale pevně držet mírně natažený ušní boltec). Poté osušte viditelnou tekutinu, nechejte zvíře zatřepat hlavou a opět vysušte tekutinu v ústí zvukovodu. Terapeutické: Opakujte čištění zevního zvukovodu (popsané výše) 2x denně po dobu trvání léčby, a 1-3x týdně ještě měsíc po ukončení léčby. Jestliže po vyčištění zvukovodu zaznamenáte mazlavé vločky na srsti v okolí ucha, jedná se o cerumen (ušní maz), který byl přípravkem rozpuštěn, vynesen na povrch a po odpaření alkoholu se opět zformoval.

**Dávkování:

**Dávka závisí na velikosti zvířete, obvykle se pohybuje mezi 1-4 ml na jedno ucho.

**Balení:

**150 ml Doba použitelnosti: 36 měsíců od data výroby Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě v originálním obalu při pokojové teplotě (do 25°C). Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Po otevření spotřebujte během 3 měsíců. Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem.

**Pozor:

**Před použitím protřepejte. Jen pro zvířata! Nepoužívejte při porušené celistvosti ušního bubínku! Veškeré odpadové materiály musí být zlikvidované v souladu s platnými předpisy.

**Složení:

**Aqua, Alcohol denat., Propylene Glycol, Polysorbate 80, Laureth-9, Rosmarinus Officinalis Oil, Lactic Acid, Salicylic Acid, Allantoin, Citric Acid, Silver Citrate.

Zákazníci zakoupili spolu s

Recenze

Přídáno: 22. září 2019 v 14:45, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení Aptus Orisolve vet sol 150 ml100 %

Pejska po kapkách přestali svědit uši. jdou super

Pro:
  • Dobrá aplikace lahvičkou
Přídáno: 12. března 2019 v 19:41, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení Aptus Orisolve vet sol 150 ml100 %

Vhodný na čištění dlouhých uší, uvolňují cerumen.

Přídáno: 1. ledna 1970 v 01:00,
Hodnocení Aptus Orisolve vet sol 150 ml %
Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.