Nejprodávanější zboží v této kategorii:
sera Koi Royal medium 21 l1 499
sera Koi Royal medium 3800 ml359
sera Koi Royal medium 1000 ml169
sera Koi Royal mini 3800 ml359
sera Koi Royal large 21 l1 699

PROFIZOO Dog Premium Junior Small 10 kg

PROFIZOO Dog Premium Junior Small 10 kg Zvětšit obrázek Reálná fotografie.
  • Doprovodný obrázek
Doporučená cena:
743 Kč
Sleva:
17%
Cena:619Kč s 15% DPH
538,26Kč bez DPH
Dostupnost: skladem

Popis produktu

PROFIZOO Dog Premium Junior Small 10 kg

Kompletní krmivo pro štěňata malých plemen.

Granule jsou určeny zejména pro rasy typu Basenji, Šeltie, Shiba Inu, Bostonský teriér, Kavalír King Charles španěl, Border teriér, Šiperka, Mops, Jack Russell teriér a Jezevčík. Samozřejmě jsou vhodná i pro další menší plemena, která zde nejsou vyjmenována.

Skladba surovin a ostatních speciálně použitých doplňků tohoto krmiva umožňuje správný a zdravý odchov štěňat malých plemen psů. Krmivo splňuje nejpřísnější nutriční a dietetická kritéria. Tvar a forma granulí jsou speciálně upraveny pro malá plemena psů. Podíl bílkovin zabezpečují látky živočišného původu (drůbeží maso a produkty drůbeže). Obsah makro i mikroprvků plně pokrývá potřebu rostoucího štěněte malého plemena. Nenasycené mastné kyseliny (Omega 3 a 6) jsou v krmivu obsaženy ve vyváženém poměru. Obsah vitamínů plně pokrývá potřebu rostoucího štěněte. Vyšší podíl vitaminů C, který podporuje biosyntézu kolagenu, potřebného pro optimální růst a vývoj chrupavkové a kostní tkáně. Obsažená probiotika optimálně osídlují střevní trakt žádoucí mléčnou mikroflórou a jsou prevencí vzniku řady bakteriálních onemocnění. Jsou nápomocna i k efektivnějšímu využití všech živin a vitaminů. Krmivo dále obsahuje protilátky IGY, vázané na vaječnou hmotu. Protilátky IGY preventivně chrání rostoucí štěňata před řadou virových onemocnění (parvovirus, rota a corona virus) a dalších potenciálně nebezpečných bakterií.

Složení:

maso a produkty živočišného původu (sušené drůbeží maso, sušené rybí maso, lososový extrakt, drůbeží játra), tuky a oleje (drůbeží tuk, slunečnicový olej, lososový olej), obiloviny (rýže, kukuřice), vedlejší výrobky rostlinného původu (kukuřičný glutén, cukrovarské řízky), kvasnice, yucca, probiotické látky, minerální látky, vitaminy.  Dále obsahuje antioxidanty, konzervanty, barviva, zchutňovadla.

Analytické složky:

Hrubý protein 32 %, Hrubý tuk 19 %, Anorganické látky (hrubý popel) 5,5 %, Hrubá vláknina 2,8 %

Přidané doplňkové látky:

Vitamin A (EU 672) 19 000 m. j. /kg, Vitamin D3 (EU 671) 1 900 m. j. /kg, Vitamin E (alfatokoferol) 140  mg/kg, Fe (Síran železnatý monohydrát E1) 180 mg/kg, I (Jodid draselný E2) 0,75 mg/kg, Co (Síran kobaltnatý heptahydrát E3) 0,6 mg/kg, Cu (Síran měďnatý pentahydrát E4) 24 mg/kg, Mn (Oxid manganatý E5) 50 mg/kg, Zn (Oxid zinečnatý E6) 120 mg/kg, Se (Seleničitan sodný E8) 0,23 mg/kg

Zákazníci zakoupili spolu s

Ilustrační obrázek PEDIGREE Junior 15kg

PEDIGREE Junior 15kg

529(včetně DPH)
Koupit
Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.