Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Brit Animals Ferret 700g167
Krmivo VERSELE-LAGA Compete pro fretky 750g219
Bosch Totally Ferret Active 7,5kg1 119
VL krmivo pro fretky Ferret Complete 10kg1 767
ECO PACK Bosch Totally Ferret Active 2 x 7,5 kg2 193,24

Bosch Totally Ferret Active 7,5kg

Bosch Totally Ferret Active 7,5kg Zvětšit obrázek Reálná fotografie.
ČPzdarma
Doporučená cena:
1 231 Kč
Sleva:
9%
Cena:1 119Kč s 15% DPH
973,04Kč bez DPH
Dostupnost: skladem

Popis produktu

Bosch Totally Ferret Active 7,5kg

Kompletní krmivo pro dospělé fretky s vysokým obsahem proteinu až 39 %. Skvělá chuť s vitamíny pro aktivní život.

Kompletní krmivo ve formě granulí pro všechny dospělé fretky ve věku od 1 do 5 let. Kombinace kvalitních surovin zajistí Vaší fretce správnou výživu a dodání potřebných živin pro její aktivní život. Speciální složení poskytne i vynikající chuť, kterému neodolá a ráda si vždy pochutná na další porci delikátních granulích. Vysoký obsah L-karnitinu a kvalitních bílkovin jsou základní prvky, které fretka využije při neustálém pohybu. Tyto dvě složky dodají rychle energii, kterou fretka vynaloží denně při svých hrách, neustálém pohybu a zkoumání okolí.

Benefity Bosch Totally Ferret Active:

  • Důležité živiny pro aktivní život fretky,
  • správná velikost granulí, která chutná,
  • vysoký podíl živočišných bílkovin až 39 %,
  • výživa srsti,
  • rychlé dodání energie v chutné formě,
  • snadno stravitelné krmivo,
  • posiluje svalstvo,
  • napomáhá redukovat pach fretky,
  • vláknina, vitamíny, minerály,
  • vejce, rybí tuk, vláknina, ječmen, otruby a další cenné výživné látky pro zdravý imunitní systém.

Fretka je od přírody dravá šelma, ve volné přírodě si sama uloví, na co právě má chuť. Ať už je to malé kuře, trochu ovoce a zeleniny, ale pochutná si i na vejcích. Proto je v našich granulích dostatek všeho, co fretka potřebuje, i když bydlí u Vás v domácích podmínkách a neloví. Dostatek živočišné bílkoviny hraje prim, podporuje svalstvo a dodává energii. Vitamíny a minerály se postarají o dobrou imunitu, vitalitu i zdravou, hustou a lesklou srst.

Dopřejte Vaší fretce oblíbené granule delikátní chuti, které potěší její chuťové pohárky. Na oplátku se Vám odvděčí svým aktivním a hravým způsobem života. Jistě se za další porci chutných granulí naučí cirkusový „kousek“.

*Složení: Drůbeží bílkovina (sušená), rýže, drůbeží tuk, celá vejce (sušená), pšeničná mouka, kukuřice, rybí moučka, proteinový hydrolyzát, kvasnice (sušené), rýžové otruby, játrová moučka, lněná semínko, vepřová bílkovina (sušená), ječmen, sušené cukrovkové řízky (odcukřené), rybí tuk, chlorid draselný.

Analytické složky: Hrubý protein 39,0 %, hrubý tuk 22,0 %, hrubá vláknina 1,5 %, hrubý popel 7,2 %, vápník 1,2 %, fosfor 1,05 %, sodný 0,25 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky na kg: Vitamin A 20.0000 m. j., vitamin D3 1.800 m. j., vitamin E 300 mg, taurin 3.000 mg, měď (síran měďnatý, pentahydrát) 10 mg, měď (jako chelát mědi a aminokyselin, hydrát) 4 mg, zinek (oxid zinečnatý) 40 mg, zinek (jako síran zinečnatý, monohydrát) 85 mg, zinek (aminokyselinový zinkový chelát, hydrát) 50 mg, jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 2 mg, selen (seleničitan sodný) 0,1 mg.

Technologické doplňkové látky: Antioxidanty.

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.