Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Barny’s Triple Blend Extra Silný 700g1 333
Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný 700g1 129
Barny’s Sioux MSM 600g730
Arpalit BIO Repelent spray 150ml pro zvířata i lidi163
VITAR Predator gel na pokožku 25 ml53

Alcatel MOVETRACK Bag verze černá/modrá

Alcatel MOVETRACK Bag verze černá/modrá Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
ČPzdarma
Doporučená cena:
1 968 Kč
Sleva:
9%
Cena:1 789Kč s 21% DPH
1 478,51Kč bez DPH
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

Alcatel MOVETRACK Bag verze černá/modrá

Přenosný GPS Bag tracker ve verzi pro přichycení na batoh nebo tašku. Aplikace Virtual Fence posílá majiteli upozornění při opuštění bezpečné, předem naprogramované zóny. Tracker je vybaven Real-Time sledováním s pohotovostní dobou až 4 dnů. IP67 Obsah balení: silikonové pouzdro pro umístění na obojek zvířete(PET), nebo universální silikonové pouzdro (BAG), šroubovák pro instalaci Nano SIM karty, micro USB kabel, stručná příručka

Alcatel MOVETRACK Bag verze

Zařízení umožňuje sledování a lokalizaci vašich zavazadel, auta či čehokoli jiného s určením přesné polohy pomocí GPS. Lokátor má elegantní černou barvu a jeho pohotovostní doba dosahuje čtyř dnů.

Uchraňte své auto, batoh i domácí zvíře. Pořiďte si ALCATEL MOVETRACK, který dá pozor na vše, čeho si vážíte. Bag verze je určena hlavně pro vaše auta či zavazadla. Součástí balení je praktické pouzdro, které lehce připnete všude, kde potřebujete. \

Odolné a praktické provedení
MOVETRACK je velmi odolný. Vyniká velmi lehkou a kompaktní konstrukcí. Odolá vodě či nárazům. Používat ho můžete buď samostatně, nebo ho umístit do praktického pouzdra. Tracker je vybaven 470 mAh Li-Ion baterií, která zaručí až 4 dny provozu. Nabíjení probíhá přes Micro USB konektor.

Mějte své věci pod kontrolou

ALCATEL MOVIETRACK snadno spárujete s vaším chytrým telefonem s operačním systémem iOS či Android. Jeho srdcem je GPS lokátor, který vám sdělí polohu s přesností na metry! Funguje jak v otevřených venkovních prostorech, tak i uvnitř budov. Jakmile GPS lokátor zjistí polohu, odešle signál do vašeho smartphonu a díky speciální aplikaci se během 90 vteřin dozvíte, kde se sledované zavazadlo či kolo nachází.

Nastavte bezpečné zóny
Vymezte virtuální bezpečné zóny. MOVETRACK vás informuje o tom, pokud sledované zařízení dostane mimo tyto zóny, případně se do nich vrátí. Připevněte MOVETRACK na kufr či tašku, ale i na klíče. Můžete ho umístit do auta, nebo zavěsit na kolo či motorku. Takto můžete mít cokoliv (ale i kohokoliv) pod kontrolou a v případě ztráty snadno zjistit, kde se nachází.

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.