Nejprodávanější zboží v této kategorii:
PROFIZOO Dárkový balíček pro psy č. 3252,80
PROFIZOO Dárkový balíček pro psy č. 6223,20
PROFIZOO Dárkový balíček pro psy č. 5279,20
PROFIZOO Dárkový balíček pro psy č. 7291,20
PROFIZOO Dárkový balíček pro psy č. 8236,80

PROFIZOO Dárkový balíček pro psy č. 9

PROFIZOO Dárkový balíček pro psy č. 9 Zvětšit obrázek Reálná fotografie.
AkceSLEVA 20%
Doporučená cena:
358 Kč
Cena:228,80Kč s 15% DPH
198,96Kč bez DPH
Původní cena:286
Vaše sleva: 20 %
Ušetříte: 57,20
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

PROFIZOO Dárkový balíček pro psy č. 9

Dárkový balíček pro psy se spoustou dobrot a překvapení. Dentální tyčinka, masová pochoutka s uherákovou příchutí, nebo žvýkací uzel. Radost pro každého psa.

Tak jako svým přátelům děláme radost a rádi je obdarováváme i svého čtyřnohého kamaráda bychom měli potěšit dárkem určeným jen pro něj. Nejlepší volbou bude balíček se spoustou dobrot, kterými mu uděláte neskutečnou radost a zároveň si báječně pochutná.

PROFIZOO balíček obsahuje:

 • 1x PROFIDOG snack dental 130g – dentální pamlsek pro zdravý chrup bez mechanického čištění. Žvýkací tyčinka posiluje dásně a čelisti. Osvěžuje dech. Péče o chrup skvělým chutným způsobem.
 • 1x PROFIDOG snack energy 130g – pamlsek pro rychlé doplnění energie s vitamíny a minerály. Rychlý nástup energie. Výtečná odměna s vynikající chutí. Výživný snack vhodný i při výcviku díky své velikosti.
 • 1x Smokie copánek uzený – delikátní pamlsek z buvolí kůže. Žvýkací pochoutka na čištění zubů a zábavná odměna plná chuti.
 • 1x Lhota rypáček U – sušený vepřový rypáček s nízkým obsahem tuku. Neodolatelná pochoutka pro všechny psy.
 • 1x Delika-pet Tyčinky ve tv. srdce hovězí – masová šťavnatá pochoutka s přírodními vitamíny a minerálními látkami. Delikátní záležitost na každý den.
 • 1x Delika-pet Uheráček – masová pochoutka pro psy, šťavnatý snack s vynikající chutí a vůní. S obsahem přírodních vitamínů a minerálů.
 • 1x Miramar Eukalyptová pochoutka – masová pochoutka s vůní eukalyptu pečující o zuby Vašeho psa. Přírodní eukalyptová silice osvěží příjemně dech. Tyčinka mechanicky vyčistí zubní plak a posílí čelisti.
 • 1x Miramar Tubitos s mátou – dentální tyčinka s vůní máty pro svěží dech. Mechanicky vyčistí zubní plak a posílí žvýkací svaly.
 • 1x Delika-pet zubní kartáček – šťavnatá pochoutka, která zároveň mechanicky čistí zubní plak a masíruje dásně. Tyčinka obsahuje vitamíny.
 • 1x Uzel kachní měkký 6-7cm – pochoutka z kachního masa upravená do malých uzlíků. Žvýkací a delikátní odměna pro každého psa. Obsah kachního masa činí až 92 %.
 • 4x Delika-pet mňam hranolky MIX – masové tyčinky plné energie, vitamínů a energie. Šťavnatý snack ideální na procházku, nebo jako odměna a pochvala za zvládnutý povel. Neodolatelná masová chuť a vůně.
 • 0,15kg PROFIZOO Snack MIX 1kg (rybička, čer. váleček, kometa) – 6ks- pochoutka a delikátní záležitost. Žvýkací snacky a zdroj energie na každý den. Šťavnatá odměna s masovou chutí, které žádný pes neodolá. Výrazná chuť i vůně.

Dopřejte Vašemu psovi jen to nejlepší. Jen vždy přihlédněte k jeho aktuálnímu energetickému výdeji a pochoutky podávejte jako odměnu, doplněk a zpestření k běžnému jídelníčku.

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.