Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Top spot on Dog S 1x1ml (do 15kg)143
Top spot on Dog M 1x2ml (15- 30kg)169
Top spot on Dog L 1x3ml (nad 30kg)213

Top spot on Dog M 1x2ml (15- 30kg)

Top spot on Dog M 1x2ml (15- 30kg) Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doporučená cena:
220 Kč
Sleva:
23%
Cena:169Kč s 21% DPH
139,67Kč bez DPH
Hodnocení produktu:
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

Top spot on Dog M 1x2ml (15- 30kg)

Ektoparazitní přípravek proti blechám a klíšťatům určený pro psy středních plemen. Roztok pro kožní aplikaci.

Roztok pro nakapání na kůži – spot-on pro psy TYP PŘÍPRAVKU:Antiparazitika, repelenty CÍLOVÉ DRUHY ZVÍŘAT:Pes

Složení: 1 aplikátor (2 ml) roztoku obsahuje: Permethrinum 1300 mg

LÉKOVÁ FORMA Roztok pro nakapání na kůži – spot-on. Nažloutlý, čirý roztok.

Cílové druhy zvířat Psi (od 15 do 30 kg).

Způsob účinku: Přípravek se aplikuje na kůži s cílem dosáhnout zejména lokálního účinku. Přípravek obsahuje promyšlenou kombinaci pomocných látek, které vytvářejí systém umožňující absorbovat účinnou látku do horních vrstev kůže (stratum corneum, horní vrstva epidermis) a zde vytvořit depotní ložisko. Přípravek je posléze dlouhodobě z ložiska uvolňován. Jedna doporučená dávka přípravku TOP SPOT ON DOG M zajišťuje ochranu proti napadení klíšťaty po dobu až 4 týdnů a proti napadení blechami po dobu až 3 měsíců.

Indikace s upřesněním pro cílový druh zvířat Léčebné a preventivní použití u psů proti ektoparazitům – blechám a klíšťatům.

Kontraindikace Nepoužívat u koček, přípravek je pro ně toxický (viz bod 4.4)! Nepoužívat u štěňat mladších 3 týdnů. Nepoužívat v případě přecitlivělosti na léčivou látku nebo na některou z pomocných látek. Po aplikaci se doporučuje po dobu 12 – 24 hod. omezit manipulaci se zvířaty. Nedoporučuje se jejich pohyb na slunci. Po ošetření se nedoporučuje po dobu 12 hodin koupání zvířat. Šamponováním může být negativně ovlivněna délka ochranného účinku. Rezistence parazitů vůči kterékoliv skupině ektoparazitik se může vyvinout po častém, opakovaném použití ektoparazitika ze stejné skupiny, se stejným způsobem účinku.

Interakce s dalšími léčivými přípravky a další formy interakce Nepoužívejte přípravek v kombinaci s jinými insekticidními ektoparazitiky.

Podávané množství a způsob podání Pouze pro podání nakapáním na kůži – spot-on. Psi od 15 do 30 kg – obsah aplikátoru (2 ml) se nanese na kůži v oblasti mezi lopatkami a kořene ocasu u psů středních plemen.

Způsob podání Aplikátor držte hrdlem nahoru a několikrát poklepejte na hrdlo prstem. Opatrně odlomte špičku kroutivým pohybem. Rozhrňte srst zvířete v kohoutku před lopatkami tak, aby byla viditelná kůže. Hrot nástavce přiložte na kůži a několikrát stiskněte aplikátor tak, aby se celý obsah aplikátoru vyprázdnil přímo na kůži. Nevtírat. Pokud psi po ošetření promoknou nebo jsou šamponováni, je nutno ošetření opakovat. Interval mezi jednotlivými ošetřeními by měl být nejméně 7 dní.

Nežádoucí účinky V místě aplikace může dojít k přechodnému podráždění kůže. V těchto případech opláchněte zvíře vodou a chraňte je před prochladnutím. V případě přetrvávajících nežádoucích účinků vyhledejte pomoc veterinárního lékaře.

Skladování Chraňte před světlem. Chránit před chladem a mrazem.

Ochranné lhůty Není určeno pro potravinová zvířata.

Zvláštní upozornění Tento přípravek je extrémně jedovatý pro kočky a jeho podání kočkám může vést až k jejich úhynu z důvodu specifické fyziologie koček, které nejsou schopny metaboliz

Zákazníci zakoupili spolu s

Recenze

Přídáno: 3. února 2018 v 09:11, Jája
Hodnocení Top spot on Dog M 1x2ml (15- 30kg)100 %

Ještě jsme nevyzkoušeli, ale předpokládám, že bude 100% fungovat.

Přídáno: 3. února 2018 v 09:11, Jája
Hodnocení Top spot on Dog M 1x2ml (15- 30kg)100 %

Ještě jsme nevyzkoušeli, ale předpokládám, že bude 100% fungovat.

Přídáno: 1. ledna 1970 v 01:00,
Hodnocení Top spot on Dog M 1x2ml (15- 30kg) %
Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.