Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Obojek antiparazitní Scalibor 65 cm 1 ks359
Bayer Foresto 70 obojek pro psy nad 8kg665
Bayer Foresto obojek pro malé psy do 8kg 38cm569
Obojek antiparazitní Scalibor 48 cm 1 ks325
Bayer Kiltix Antiparazitní obojek 70cm415
Nalezené podkategorie:
Advantix (5)
Arpalit (6)
Beaphar (6)
Bio kill (2)
Bolfo (3)
Effipro (3)
Fipron (6)
Foresto (4)
Flevox (4)
Frontline (21)
Fypryst (4)
Kiltix (6)
Menforsan (5)
Scalibor (4)
Sergeanťs (9)
Zero Bugs (8)
Pet Health Care (4)

Antiparazitika a spreje pro psy

Ne vždycky se vás drží jako klíště. A tak si po hrátkách v trávě nebo dovádění s jinými pejsky občas domů přivede i dalšího nevídaného hosta – klíště či blešku. Antiparazitika a spreje pro psy jsou tak nezbytnou výbavou, která ochrání před klíšťaty a jinými potvůrkami. Můžete zvolit obojky proti klíšťatům, které pejsek může nosit celou sezónu, antiparazitní spreje se snadnou aplikací, nebo roztoky, které mu nakapete rovnou na kůži. Klíšťata si pak budou muset najít domov někde jinde.

1 2 3 8 9 10
Ilustrační obrázek Zero Bugs PLUS - zelený

Zero Bugs PLUS - zelený

Lehký a pohodlný na nošení, ZeroBugs ™ PLUS je ideálním řešením na odpuzení klíšťat a blech od lidí během sportovních a fyzických aktivit v přírodě se čtyřnohými přáteli. Skutečně ekologické řešení bez kontraindikací, protože nepoužívá žádné potenciálně škodlivé chemikálie. ZeroBugs ™ PLUS funguje tak, že vydává ultrazvukové vlny (mechanické zvukové vlny), které jsou zcela bezpečné pro lidi a domácí zvířata (dokonce i pro uživatele kardiostimulátoru nebo jiných zdravotnických zařízení). Zerobugs je efektivní v dosahu vysílání až do 1,5m. Zero Bugs, PLUS - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro lidi  
733(včetně DPH)

Produkt je dočasně nedostupný.

Po hrátkách v trávě nebo při dovádění s jinými pejsky občas domů přivedou i nezvaného hosta – klíšťata či blechy! Pro pejskovu i vaší bezpečnost nabízíme antiparazitika, která vám pomůžou takovým situacím snadno předcházet. Jsou to účinné obojky proti klíšťatům, které může pejsek nosit po celou sezónu, antiparazitní spreje s velmi snadnou aplikací nebo roztoky pro nakapání rovnou na kůži.

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.