Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Díl flap k dvířkům 054 - 740/ 755/ 757379
PetSafe Dvířka Staywell 775 Originál, hnědá, velikost L959
PetSafe Dvířka Staywell 730 Originál, hnědá, velikost S339
Náhradní flap s magnetem na 054-620624
PetSafe Dvířka Staywell 715 Originál, bílá, velikost S339

PetSafe Manuální dvířka pro kočky a psy DeLuxe hnědé

PetSafe Manuální dvířka pro kočky a psy DeLuxe hnědé Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
ČPzdarma
Doporučená cena:
1 071 Kč
Sleva:
13%
Cena:931Kč s 21% DPH
769,42Kč bez DPH
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

PetSafe Manuální dvířka pro kočky a psy DeLuxe hnědé

Manuální dvířka PetSafe DeLuxe Dvířka PetSafe Deluxe s manuálním uzamykáním jsou vhodné pro psa nebo kočku s váhou do 8 kg. Nastavitelné 4 směrné zamykání dvířek umožní: přechod pouze dovnitř/přechod pouze ven - otevřené, dvířka fungují jako „lítačky“ - zavřeno.

  Dvířka pro psy a kočky, PetSafe s manuálním uzamykáním Dvířka pro psy a kočky PetSafe DeLuxe s manuálním uzamykáním představují lehký a ekonomicky nenáročný způsob, jak dát Vašemu miláčkovi volnost pohybu. Manuální 4-směrný uzamykací systém Vám umožňuje zvolit si úroveň vstupu pro Vaši kočku či pejska. Dvířka můžete nastavit tak, aby byla zcela zamčená či otevřená nebo povolíte jen přechod ven nebo dovnitř.

Vylepšený design dvířek, vyrobených z tvrzeného plastu odolá i Vašemu energickému miláčkovi. Dvířka jsou odolná a tichá a vydrží opravdu dlouho. Dva magnetické západkové body, které prošly redesignem jsou nyní pevnější a pomáhají udržovat flap dvířek na svém místě. Gumové těsnění potažené okolo FLAP zlepšuje izolaci a dvířka tak nabízejí lepší energetickou účinnost.

Dvířka PetSafe DeLuxe s manuálním uzamykáním se dají instalovat do většiny typů dveří nebo stěn, včetně dřeva, PVC, cihly, kovu a skla. V případě, že jste měli starší model dvířek Staywell série 300, tyto nové se vejdou do již existujících výřezů, což Vám zjednoduší jejich instalaci. Dvířka PetSafe Deluxe se již dodávají s prodlužovacím tunelem o šířce 48 mm. Pro případnou instalaci do hrubších dveří nebo stěn je možné samostatně dokoupit další prodlužovací tunely.

Dvířka jsou k dispozici v hnědé nebo bílé barvě pro elegantnější vzhled.

 

 

  Hlavní vlastnosti: » pro zvířata do váhy 8kg » pevný, průhledný plastový flap » odolný plastový rám » gumové těsnění okolo flapu zlepšuje izolaci pro lepší energetickou účinnost dvířek » součástí balení je prodlužovací tunel » snadná instalace » vhodné do zděných stěn, do skleněných oken a dřevěných, PVC a kovových dveří      Tabulka velikostí dvířek

Velikost

psa/kočky

Celková velikost

dvířek

Velikost otvoru

Velikost otvoru do skla

Maximální šířka ramen do 8 kg 219 mm x 210 mm 168 mm x 175 mm 212 mm kruhový průměr 150 mm

Zákazníci zakoupili spolu s

Hlasujte v anketě ShopRoku 2019
Aktuální akční nabídka Volejte zdarma 800 20 70 20, Linka je zřízena pro objednávky v době po-pá od 9.00 - 16.00
Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.