Nejprodávanější zboží v této kategorii:
PROFIZOO Dárkový balíček pro psy č. 3252,80
PROFIZOO Dárkový balíček pro psy č. 6223,20
PROFIZOO Dárkový balíček pro psy č. 5279,20
PROFIZOO Dárkový balíček pro psy č. 7291,20
PROFIZOO Dárkový balíček pro psy č. 8236,80

PROFIZOO Dárkový balíček pro psy č. 8

PROFIZOO Dárkový balíček pro psy č. 8 Zvětšit obrázek Reálná fotografie.
AkceSLEVA 20%
Doporučená cena:
370 Kč
Cena:236,80Kč s 15% DPH
205,91Kč bez DPH
Původní cena:296
Vaše sleva: 20 %
Ušetříte: 59,20
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

PROFIZOO Dárkový balíček pro psy č. 8

Dárkový balíček pro psy se spoustou dobrot a překvapení. Kotletky s hovězí příchutí, pařátek na kousání, nebo tyčinka s uherákovou příchutí. Radost pro každého psa.

Tak jako svým přátelům děláme radost a rádi je obdarováváme i svého čtyřnohého kamaráda bychom měli potěšit dárkem určeným jen pro něj. Nejlepší volbou bude balíček se spoustou dobrot, kterými mu uděláte neskutečnou radost a zároveň si báječně pochutná.

PROFIZOO balíček obsahuje:

  • 1x Kolečko z bílé kůže 6 cm – kousací pamlsek i hračka z buvolí kůže. Díky kousání si Váš pes posílí čelisti a vyčistí zuby od zubního plaku.
  • 1x Lhota-záuška B – vysoký obsah minerálních látek, žvýkací pochoutka. Vzhledem k vysokému obsahu tuku není doporučováno podávat psům s nadváhou.
  • 1x Kolečko z bílé kůže 6 cm – žvýkací pamlsek, poskytne Vašemu psovi zábavu i mechanické vyčištění zubů od zubního plaku.
  • 1x Plátek z tresky obalený kachním masem – chutná odměna a gurmánská záležitost. Plátek tresky v kachním mase. Energie na cesty, kachní maso až 55 %, treska 40 %. Jedinečná chuť a vůně.
  • 2x DELIKA-PET Dentální kříže s calciem mix – dentální tyčinky přispívají k čištění chrupu, žvýkání prokrvuje dásně a udržuje je zdravé. Čistí jazyk a osvěžuje dech. Prevence proti zánětům v dutině ústní. Tyčinky v neposlední řadě výborně chutnají.
  • 1x Miramar Tubitos s uherákovou příchutí – dentální tyčinky mechanicky vyčistí zubní plak a posílí žvýkací svaly. Prokrví se přirozeně dásně a skvěle podpoří chuť Vašeho psa díky uherákové příchuti.
  • 1x Smokie rondo uzený – delikátní pamlsek z buvolí kůže. Žvýkací tyčinka na čištění zubů a zábavná odměna plná chuti.
  • 1x Lhota pařátky B – sušený kuřecí pařátek poskytne křupající zábavu plnou bílkovin a kolagenu. Čistí zuby přirozeným způsobem a posiluje čelisti při žvýkání.
  • 0,15kg PROFIZOO Snack MIX 1 kg (stromeček, houba, zvonek) – 6ks – pochoutka a delikátní záležitost. Žvýkací snacky a zdroj energie na každý den. Šťavnatá odměna s masovou chutí, které žádný pes neodolá. Výrazná chuť i vůně, různé tvary.
  • 2x MIRAMAR Miramarky kotletky s hovězí příchutí 1ks – delikátní pochoutka s chutí a vůní masa, šťavnaté kousky s obsahem minerálních látek.

Dopřejte Vašemu psovi jen to nejlepší. Jen vždy přihlédněte k jeho aktuálnímu energetickému výdeji a pochoutky podávejte jako odměnu, doplněk a zpestření k běžnému jídelníčku.

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.