Nejprodávanější zboží v této kategorii:
BRIT Premium Dog Adult L 15 kg740
Royal Canin Mini Adult 8 kg739
Royal Canin Maxi Adult 15kg1 229
Royal Canin Maxi Adult 5+ 15kg1 229
Eukanuba Adult Large Breed 15 kg999

ECO PACK Bosch Adult Salmon & Potato 2 x 15 kg New

ECO PACK Bosch Adult Salmon & Potato 2 x 15 kg New Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
ČPzdarma
Doporučená cena:
1 538 Kč
Sleva:
9%
Cena:1 398Kč s 15% DPH
1 215,65Kč bez DPH
Dostupnost: skladem

Popis produktu

ECO PACK Bosch Adult Salmon & Potato 2 x 15 kg New

Prémiové krmivo pro dospělé psy, bez obsahu pšenice, se 14 % lososa, imunitním komplexem z beta glutanů a mananů, s obsahem nenasycených mastných kyselin, mleziva a s výtažkem ze zelených mušlí.

Bosch Adult Losos & Brambory je ideálním krmivem pro dospělé psy, jelikož obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny z ryb (14 % obsah lososa) a neobsahuje pšenici. Výtažek ze zelených mušlí chrání kosti a klouby. Imunitní komplex složený z mananů, glutanů a mleziva stabilizuje střevní flóru a posiluje imunitní systém. Dospělí psi s potravinovou intolerancí mají citlivý zažívací systém a vyžadují snadno stravitelné krmivo s optimální dávkou energie. Krmivo Bosch Adult Losos & Brambory je krmivem vyrobeným z důkladně vybraných surovin, které se díky pečlivému procesu výroby přemění ve stravu velice chutnou a pro psy dobře stravitelnou. Složky živočišného původu pocházejí výhradně ze zvířat určených pro lidskou spotřebu.

Krmivo Bosch obsahuje směs různých vitamínů E přírodního původu, které pomáhají k ochraně a zachování esenciálních mastných kyselin a vitamínů. Jedná se o psí krmivo vysoké kvality, které jim při výborném poměru kvality a ceny poskytuje stravu přizpůsobenou jejich potřebám, díky které se vypořádají s jakoukoliv situací.

Bosch Adult Losos & Brambory v přehledu:

 • Krmivo vysoké kvality pro dospělé psy a pro psy s citlivým zažíváním
 • Kvalitní bílkoviny: vedle drůbežího masa jako důležitého zdroje bílkovin obsahuje krmivo i rybí maso (14 % lososa)
 • Obsahuje mlezivo na posílení obranyschopnosti
 • Bez obsahu pšenice: krmivo neobsahuje pšenici ani pšeničnou mouku
 • Snadno stravitelné: díky použití bramborové moučky jako zdroje vysoce stravitelných sacharidů
 • S imunitním komplexem z mananů a beta glutanů: stabilizuje střevní flóru, posiluje imunitní systém, zvyšuje odolnost proti stresu a podporuje zdravý život zvířete
 • Výtažek ze zelených mušlí: jedná se o přírodní zdroj chondroitinu a glukosaminu, který přispívá ke zdraví kloubů, stejně jako tvorbě a udržování chrupavek.
 • Čekanka: obsahuje inulin, který zajišťuje probiotické funkce, jež mohou účinkovat jako prevence proti chorobnému šíření střevních bakterií. Inulin dále stimuluje zdraví prospěšné bakterie, které přispívají k vyvážení střevní mikroflóry.
 • Organické sloučeniny zinku (cheláty) zlepšují zužitkování zinku. Díky tomu může psí metabolismus využít větší množství přijatého zinku, který je mj. důležitý pro zdravou kůži a lesklou srst.
 • Vyvážený poměr esenciálních mastných kyselin přináší vitalitu, zdravou kůži a lesklou srst, ale především chrání přirozenou obranyschopnost psa.
 • Vyvážený obsah různých rozpustných rostlinných vláken pomáhá k dosažení optimální střevní mikroflóry psa a přispívá k lepšímu trávení.
 • Pečlivě vybrané kvalitní suroviny jsou připraveny a použity podle nejnovějších poznatků o psí výživě, s cílem dosáhnout vysokou stravitelnost a dobrou konzistenci stolice.
 • Vitamín E a stopový prvek selen: jsou důležité antioxidanty, chrání buňky před působením volných radikálů.

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.