Nejprodávanější zboží v této kategorii:
BRIT Premium Dog Adult L 15 kg740
Royal Canin Mini Adult 8 kg739
Royal Canin Maxi Adult 15kg1 069
Royal Canin Maxi Adult 5+ 15kg1 149
Eukanuba Adult Large Breed 15 kg999

Eukanuba VD Dermatosis FP Response Formula konzerva 400g

Eukanuba VD Dermatosis FP Response Formula konzerva 400g Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doprovodný obrázek
Doporučená cena:
116 Kč
Sleva:
23%
Cena:89Kč s 15% DPH
77,39Kč bez DPH

Produkt je dočasně nedostupný.

Popis produktu

Eukanuba VD Dermatosis FP Response Formula konzerva 400g

Terapie zánětlivých stavů způsobených atopií, alergií na bleší kousnutí, nebo potravní hypersenzitivity / intolerance.

https://profizoo.cz/public/images/upozorneni_vet_small.jpg Indikace: dermatitida vyvolaná alergickou reakcí na bleší alergen atopie, potravní alergie / intolerance, zánět střev způsobený reakcí na krmivo, další zánětlivé stavy.

  • obsahuje pouze vybrané zdroje proteinů (ryba) a karbohydrátů (bramborový škrob), minimalizuje se tak riziko vystavení organismu nejčastějším alergenům a zároveň je vhodným zdrojem aminokyselin,
  • přídavek omega 6 : omega 3 mastných kyselin v poměru 5:1 až 10:1 redukuje hladinu cirkulujících zánětlivých mediátorů a zvyšuje kvalitu kůže a srsti,
  • forma granulovaná a konzervovaná (u nás k dostání zatím pouze granulovaná) obsahují shodné zdroje proteinů a karbohydrátů, oba typy krmiva se mohou střídat nebo míchat, aniž by to poškodilo zdraví pacienta. Krmný návod: (viz tabulka na obale) - denní krmnou dávku je nutno vztáhnout k věku, povaze psa a zátěži. Doporučená délka aplikace: minimálně 2 měsíce, pokud se jedná o kožní onemocnění a zvýšenou ztrátu srsti. V případech trávících potíží, u nichž je pravděpodobnou příčinou potravní alergie/intolerance, je délka 3-8 týdnů. Objeví-li se tyto klinické příznaky znovu, tato dietoterapie se musí znovu zahájit a je možné, že bude doživotní. Voda by měla být stále dostupná.

Složení: sumcovitá ryba, maso sledě, modifikovaný bramborový škrob, sušená řepa, kukuřičný olej.

Jakostní znaky: proteiny 100 g / kg, vlhkost 72%, oleje a tuky 80 g / kg, Omega 6 19,5 g / kg, Omega 3 3,9 g / kg, popeloviny 23 g / kg, vláknina 4 g / kg, vápník 4 g / kg, fosfor 3 g / kg, vitamín A 2050 m. j. / kg, vitamín D3 195 m. j. / kg, vitamín E (alfatokoferol) 22 mg / kg, měď ve formě síranu měďnatého 7 mg / kg.

Metabolizovatelná energie: In vivo: 1263 kcal / kg (5,3 MJ / kg) In vitro: 1285 kcal / kg (5,4 MJ / kg)

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.