Nejprodávanější zboží v této kategorii:
BRIT Premium Dog Adult L 15 kg740
Royal Canin Mini Adult 8 kg799
Royal Canin Maxi Adult 15kg1 299
Eukanuba Adult Large Breed 15 kg + „Flexi Zdarma“1 049
BRIT Premium Dog Adult M 15 kg710

Bosch HPC Oven Baked Beef 10 kg

Bosch HPC Oven Baked Beef 10 kg Zvětšit obrázek Reálná fotografie.
  • Doprovodný obrázek
ČPzdarmaAkceNovinkaSLEVA 15%
Doporučená cena:
1 682 Kč
Cena:1 299,65Kč s 15% DPH
1 130,13Kč bez DPH
Původní cena:1 529
Vaše sleva: 15 %
Ušetříte: 229,35
Dostupnost: skladem

Popis produktu

Bosch HPC Oven Baked Beef 10 kg

Čerstvé hovězí maso je zdrojem cenných aminokyselin, které podporují svalový metabolismus vašeho psa. Chutné tuky obsažené v mase slouží jako zdroj energie. Kromě toho je hovězí maso dobře stravitelné a mimořádně chutné. Díky hovězímu masu jako jedinému zdroji živočišných bílkovin a přídavku vysoce stravitelných brambor (bez přidávání obilovin) jsou naše výrobky řady Oven Baked obzvláště vhodné pro nutričně citlivé domácí mazlíčky, kteří trpí intolerancí krmiva. Lahodná chuť tohoto krmiva je završena přidáním regionálních superpotravin, jako je červená řepa, petržel a koriandr.

Bílkoviny: 29,0 % // Tuky: 17,0 %

OVEN BAKED - jemně pečeno v troubě

Jemné pečení kroketů v troubě přináší vašemu psovi mimořádný chuťový zážitek. Náš speciální výrobní proces zachovává bílkoviny a esenciální vitamíny z našich vybraných surovin, díky čemuž je naše řada Oven Baked velmi dobře stravitelné krmivo. Křupavé pečené krokety z naší řady Oven Baked se 70 % masa jsou ideální pro dospělé labužníky a pro mnoho citlivých psů s intolerancemi krmiva.

– bílkovina z jednoho zdroje*

  • receptura bez obilovin*
  • pro dospělé nutričně citlivé psy – speciální výrobní proces – speciální chuťový vjem – mimořádně vysoký podíl živočišných bílkovin (70 %)
  • vysoce kvalitní kompletní krmivo s místními superpotravinami

Bílkovina z jednoho zdroje* Jemné pečení kroketů v troubě přináší vašemu psovi mimořádný chuťový zážitek. Speciální výrobní proces zachovává bílkoviny a esenciální vitamíny z našich vybraných surovin, díky čemuž je naše řada Oven Baked velmi dobře stravitelné krmivo. Křupavé pečené krokety z naší řady Oven Baked se 70 % masa jsou ideální pro dospělé labužníky a pro mnoho citlivých psů s intolerancemi krmiva.

Receptura bez obilovin* Záměrně se vyhýbáme veškerým obilovinám a jako alternativní zdroj sacharidů používáme brambory. To je obzvláště přínosné pro nutričně citlivé psy, kteří mají sklon k výrazné nesnášenlivosti obilovin.

+ místní superpotraviny Superpotraviny jsou všechny potraviny, které mají velké množství živin (vitamíny, minerály, stopové prvky, antioxidanty). Místní superpotraviny používané v naší lahodné řadě Oven Baked, jako je fenykl, petržel, červená řepa nebo listy libečku, podporují optimální přísun vitamínů a minerálů pro vašeho čtyřnohého přítele.

Produkty řady Oven Baked mají vysoký podíl nosičů živočišných bílkovin (70 % u každého produktu z této řady) a při výrobě se používá jako zdroj bílkovin pouze jedno zvíře*. Naše řada Oven Baked je proto obzvláště vhodná pro nutričně citlivé psy, kteří trpí intolerancemi krmiva a alergiemi.

  • Ani při maximální péči při výrobě a balení našich produktů nelze vyloučit stopy jiných zdrojů živočišných bílkovin či obilovin.

Složení:

Čerstvé hovězí maso (62%), bramborová mouka, hovězí bílkoviny (sušené, 8%), hrášek (sušený), lněné semínko, proteinový hydrolyzát (vegetariánský), červená řepa (sušený, 1%), oregano (sušený, 0,2%), petržel ( sušené, 0,2%), koriandr (0,2%), chlorid draselný.

Analytické komponenty

Metabolická energie 378 kcal / 100 g (15,82 MJ / kg), bílkoviny 29,0%, obsah tuku 17,0%, hrubá vláknina 2,8%, hrubý popel 8,4%, fosfor 1,2%, vápník 1,75 %, Sodík 0,25%, draslík 0,65%, hořčík 0,10%.

Přísady

Výživové doplňky na kg Vitamin A 12 000 IU, vitamin D3 1200 IU, vitamin B1 10 mg, vitamin B2 10 mg, vitamin B6 6 mg, vitamin B12 100 mcg, biotin 250 mcg, kyselina pantothenová 20 mg, niacin 40 mg, kyselina listová 2,0 mg, vitamin C. 70 mg, cholinchlorid 2 500 mg, vitamin E 70 mg.

Stopové prvky na kg

Měď (jako pentahydrát síranu měďnatého) 10 mg, mangan 10 mg, jod (jako bezvodý jodičnan vápenatý) 2,0 mg, selen (jako seleničitan sodný) 0,2 mg, zinek (jako oxid zinečnatý) 70 mg, železo 120 mg.

Technologické přísady:

Antioxidanty, konzervační látky

Ostatní

Obsah masa nebo podíl nosičů bílkovin živočišného původu: 70% Podíl bílkovin živočišného původu na celkovém obsahu bílkovin: 87%

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.