Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Arion Dog Adult Lamb Rice 20kg1 657
Arion Dog Adult Maintenance Mini 20kg1 359
Arion Puppy Large 20kg1 453
Arion Dog Adult Salmon Rice 20kg1 873
Arion Breeder Original Adult Medium Chicken Rice 20kg1 357

Arion Dog Original Adult Small Chicken Rice 7,5kg

Arion Dog Original Adult Small Chicken Rice 7,5kg Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doporučená cena:
752 Kč
Sleva:
17%
Cena:627Kč s 15% DPH
545,22Kč bez DPH
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

Arion Dog Original Adult Small Chicken Rice 7,5kg

ARION ORIGINAL Adult Small Chicken & Rice je kompletní bezlepkové krmivo pro dospělé psy malých plemen.

Granule pro malá plemena, na kterých si pochutná zejména Basenji, Mops, Šeltie, Kavalír King Charles španěl, Bostonský teriér, Jezevčík, Border teriér, Shiba Inu, Jack Russell teriér a Šiperka. Samozřejmě jsou vhodná i pro další menší plemena, která zde nejsou vyjmenována.

ARION ORIGINAL Adult Small Chicken & Rice je kompletníbezlepkové krmivo pro dospělé psy malých plemen, které je speciálně přizpůsobené jejich nutričním potřebám, za účelem významného zlepšení kvality života Vašeho psa.

Arion Original - Adult Small granule jsou speciálně navrženy s ohledem na malou ústní dutinu a žaludek psů malých plemen. Obsahují požadovanou koncentraci živin pro splnění vysoké potřeby energie Vašeho psa. S Arionem Original Adult Small jsou nutriční potřeby Vašeho psa komfortně naplněny.

Prebiotický efekt - obsahuje přirozeně fermentující vlákninu F. O. S. a M. O. S. k vytvoření vybalancované střevní mikroflóry a optimálního trávení.

Vitalita - bohaté na vysoce kvalitní, chutnou živočišnou bílkovinu a vybalancovaný doplněk vitaminů a stopových prvků na podporu orgánových funkcí a optimálního trávení během celého života.

Vysoká hladina energie - malé granule speciálně vyvinuté k uspokojení vysokých energetických a proteinových potřeb dospělých psů malých plemen.

POUŽITÉ KRMNÉ SUROVINY: Kuře (dehydratované 50%), rýže (35%), brambory, živočišný tuk, hydrolizovaný živočišný protein, hrách, cukrovarské řízky, hrubá vláknina, sůl, pivovarské kvasnice, minerální látky, FOS, MOS, semena hroznu, rozmarýn.

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.