Nejprodávanější zboží v této kategorii:
CIBAU Dog Adult Maxi 12kg999
CIBAU Dog Adult Sensitive Lamb&Rice 12kg1 139
CIBAU Dog Puppy Maxi 12kg1 059
CIBAU Dog Adult Sensitive Fish & Rice 12kg1 143
CIBAU Dog Adult Medium 12kg989

CIBAU Dog Puppy Maxi 12kg

CIBAU Dog Puppy Maxi 12kg Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
ČPzdarma
Doporučená cena:
1 165 Kč
Sleva:
9%
Cena:1 059Kč s 15% DPH
920,87Kč bez DPH

Produkt je dočasně nedostupný.

Popis produktu

CIBAU Dog Puppy Maxi 12kg

Kompletní krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen.

Obří plemena psů potřebují speciální granule a tyto jsou určeny převážně pro následující plemena Tibetská doga, Aljašský malamut, Bernardýn, Rotvajler, Leonberger, Tosa inu, Bernský salašnický pes, Akita Inu, Cane Corso, Brazilská fila, Německá doga, Středoasijský pastevecký pes, Kavkazský pastevecký pes, Slovenský čuvač, Irský vlkodav, Bullmastif a Argentinská doga. Samozřejmě jsou vhodná i pro další extra velká, tedy obří plemena psů, která zde nejsou vyjmenována.

CIBAU Puppy Maxi je kompletní a plnohodnotné superprémiové krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen od odstavu až do dospělosti.

Speciální péči zajišťuje a garantuje vyvážený obsah vápníku, fosforu a vitamínu D: základní prvky pro správný proces vývinu kostí. Velikost granulí byla navržena pro usnadnění kousání v průběhu krmení, správné slinění, pro stimulaci trávicího procesu a přizpůsobení se granulovanému krmivu.

Cibau Puppy Maxi obsahuje kuřecí maso a rybí maso jako hlavní zdroje bílkovin, rýži a kukuřici pro jednodušší trávení sacharidů, rybí tuk pro garanci správného množství Omega-3 mastných kyselin, plus veškeré vitamíny a minerály potřebné pro kompletní a vyváženou stravu.

Řepná drť jako zdroj té nejkvalitnější vlákniny pro zajištění peristaltiky střev, společně s jedinečnou stravitelností všech přísad, vede k zajištění malých, hutných výkalů.

Složení:

Kuřecí maso dehydratované (32 %), rýže (25 %), kukuřice (14 %), kuřecí tuk, rybí maso dehydratované (8 %), sušená řepné řízky (4 %), rybí olej (2 %), rostlinný olej (1 %), mono-hydrogenfosforečnan vápenatý (0,6 %), uhličitan vápenatý (0,4 %), chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice (0,3 %), chlorid draselný, glukosamin (0,04 %), chondroitin sulfát (0,04 %) a další minerální látky a vitamíny.

Zákazníci zakoupili spolu s

Ilustrační obrázek LIMARA Seno 50 l

LIMARA Seno 50 l

70(včetně DPH)
Koupit
Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.