Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Josera Kids Junior 15 kg1 099
JosiDog Economy 15 kg579
Josera Sensi Plus 15 kg1 099
Josera High Energy 15 kg1 099
JosiDog Active 18 kg1 035

Josera Mini Junior 900 g

Josera Mini Junior 900 g Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Novinka
Doporučená cena:
155 Kč
Sleva:
23%
Cena:119Kč s 15% DPH
103,48Kč bez DPH
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

Josera Mini Junior 900 g

Lehce stravitelné suché krmivo pro štěňata malých plemen od 3. týdne života, bezlepkové, s kachním masem a lososem, podporuje zdravý vývoj mozku a svalstva, napomáhá redukovat zubní kámen.

Lahodné malé granule se spoustou chuti a síly pro období růstu: složení krmiva Josera Mini Junior odpovídá specifickým nutričním potřebám štěňat malých plemen od 3. týdne věku. Obsahuje velké množství chutných živočišných bílkovin z kachního masa a lososa. To přispívá k vývoji silného a štíhlého svalstva. Cenné mastné kyseliny pozitivně ovlivňují vývoj mozku. Toto super prémiové, německé krmivo je bezlepkové a je proto vhodné i pro malé citlivé pejsky. Prvotřídní suroviny a prebiotický inulin z čekanky harmonizují trávení a zlepšují vstřebávání cenných živin a kompaktnost stolice. Malé granule usnadňují žvýkání a zlepšují příjem krmiva. Speciální receptura zlepšuje zásobování vápníkem a přispívá tak k prevenci vzniku zubního kamene. Taurin a L- karnitin přispívají k dobré srdeční činnosti. krmivo obsahuje všechny cenné vitamíny, minerální látky a stopové prvky, které malí pejsci pro zdravý start do života potřebují.

Josera Mini Junior v krátkém přehledu:

 • kvalitní suché krmivo pro štěňata malých plemen od 3. týdne věku, vhodné též pro dospělé psy malých plemen
 • podporuje zdravý vývoj během růstové fáze
 • bezlepkové: vhodné pro citlivé jedince s citlivým trávením
 • 23% kachního masa a 4% lososa: aromatické a zdroje, podporují vývoj silného a štíhlého svalstva
 • zubní profylaxe: receptura posiluje vazbu vápníku ve slinách, redukuje riziko tvorby zubního kamene
 • s vysoce kvalitními mastnými kyselinami: podporují zdravý vývoj mozkových funkcí
 • lehce stravitelné: díky prvotřídním surovinám a prebiotickému inulinu z čekanky, pro kompaktní stolici
 • s L-karnitinem a taurinem: pro zdravé srdce
 • vyvážená receptura: uzpůsobená potřebám štěňat malých ras s odpovídajícím mixem vitamínů, minerálních látek a stopových prvků
 • malé granule: pro malé čelisti štěňat, usnadňují příjem potravy
 • se slávkou zelenoústou: pro zdravé klouby
 • vysoká snášenlivost: aromatické, lahodné granule z prvotřídních surovin
 • vyrobeno v Německu: přírodní výroba, kontrolovaná kvalita díky vlastní laboratoři značky Josera
 • bez: pšenice, sóji, GMO, umělých barviv, ochucovadel a konzervačních látek

Složení: sušená kachní bílkovina (23%), rýže, sušené brambory, drůbeží tuk, bramborová bílkovina, řepná vláknina, sušený losos (4%), hydrolyzovaná drůbeží bílkovina, mletá svatojánský chléb, minerální látky (0,35%), natriumtripolyfosfát, droždí, živočišná hydrolyzovaná bílkovina, bylinky, ovoce, kořen čekanky (mletý, přírodní zdroj inulinu), sušené maso z novozélandské slávky zelenoústé (Perna canaliculus). Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 29,0%, hrubý tuk 18,0%, hrubá vláknina 2,0%, hrubý popel 7,4%, vápník 1,35%, fosfor 1,10%, sodík 0,4%.

Přídatné látky: Nutriční látky: vitamín A (24.000 IE/kg), vitamín D3 (1.800 IE/kg), vitamín E (220 mg/kg), vitamín B1 (15 mg/kg), vitamín B2 (20 mg/kg), vitamín B6 (20 mg/kg), vitamín B12 (100 mcg/kg), niacin (90 mg/kg), kyselina pantotenová (50 mg/kg), kyselina listová (5 mg/kg), biotin (1.000 mcg/kg), L-karnitin (200 mg/kg), vitamín C (200 mg/kg), síran železnatý, monohydrát (220 mg/kg), chelát zinku, glycin, hydrát (160 mg/kg), oxid manganu (18 mg/kg), chelát mědi, glycin, hydrát (20 mg/kg), jodičnan vápenatý (2 mg/kg), seleničitan sodný (0,30 mg/kg).

Technologické přídatné látky: antioxidační prostředek: výtažky přírodního původu s velkým množstvím tokoferolu. Metabolická energie: kcal/kg 3990

Dbejte vždy na dostatek čerstvé pitné vody.

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.