Nejprodávanější zboží v této kategorii:
PLATINUM Adult Chicken 5 kg707
PLATINUM Adult Chicken 15 kg1 799
PLATINUM Lamb & Rice 5 kg872
PLATINUM Lamb & Rice 15 kg1 999
PLATINUM Puppy Chicken 5 kg707

Platinum Natural Beef & Potato Hovězí s bramborem 1,5 kg

Platinum Natural Beef & Potato Hovězí s bramborem 1,5 kg Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doporučená cena:
416 Kč
Sleva:
20%
Cena:333Kč s 15% DPH
289,57Kč bez DPH
Hodnocení produktu:
Dostupnost: skladem

Popis produktu

Platinum Natural Beef & Potato Hovězí s bramborem 1,5 kg

Platinum Natural Beef & Potato je poloměkké krmivo vhodné pro dospělé psy všech plemen. Granule obsahují 70 % hovězího masa. Hypoalergenní krmivo s nulovým obsahem zrnin (obilovin). Granule nebobtnají, neplavou a jsou prevencí proti torzi žaludku.

PLATINUM BEEF + POTATO je superprémiové hypoalergenní krmivo s nulovým obsahem zrnin (obilovin) pro dospělé psy všech plemen. Díky svému přírodnímu, jednoduchému složení je snadno stravitelné. Vyhovuje nutričním požadavkům psů s citlivým zažíváním a problematickou střevní mikroflórou. Zvyšuje imunitu a definitivně řeší různé potravinové intolerance. Je vhodné i pro aktivní starší psy. PLATINUM BEEF + POTATO je absolutní špičkou mezi krmivy s označením GRAIN FREE, protože skutečně každá složka tohoto krmiva má pro psa svůj nezaměnitelný dietologický význam.

Nová receptura přináší i nové složení:

Řasa spirulina pomáhá působit proti arterioskleróze, hypertenzi a také snižuje hladinu cholesterolu. Navíc je bohatá na základní amino kyseliny a tuky jako zdroje důležitých vitamínů, minerálů a vlákniny. Kromě toho podporuje aktivitu střev a chrání buněčnou stěnu.

Oregano – dobře známé italské koření – má tišící efekt na celý trávící trakt, reguluje krevní tlak a také efektivně působí protizánětlivě na uši a dýchací ústrojí. Semena klikvy velkoplodé jsou bohatým zdrojem antioxidantů a podporují kardiovaskulární systém, ledviny a močové ústrojí. Jsou také známé pro svoji schopnost regulovat krevní trakt a metabolismus cukru u psů.

Zelený čaj má uklidňující účinky na gastro-střevní trakt a podporuje metabolické procesy, kardiovaskulární systém a imunitní systém. Také obsahuje vitamíny, minerály a antioxidanty s antimikrobiálními účinky.

Hovězí maso je velmi bohaté na mangan, jód, selen, fluór, zinek, selen, chróm a křemík. Další výhodou masa přežvýkavců je, že navíc obsahuje vyšší množství omega 3 a omega 6 - nenasycené mastné kyseliny. Ty jsou velice přínosné pro celkové zdraví psa. Dostatek těchto látek v krmivu majitelé poznají na vysoké kvalitě srsti, ta je hustá a lesklá.

Zákazníci zakoupili spolu s

Recenze

Přídáno: 6. února 2021 v 13:06, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení Platinum Natural Beef & Potato Hovězí s bramborem 1,5 kg100 %

Používám jako pamlsky, mohu doporučit

Přídáno: 1. ledna 1970 v 01:00,
Hodnocení Platinum Natural Beef & Potato Hovězí s bramborem 1,5 kg %
Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.