Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Pro Plan All Size Adult Light/Sterilised 14kg1 069
Pro Plan Medium & Large Adult 7+ Sensitive Skin 14kg1 049
Pro Plan Large Adult Robust 14kg1 049
Pro Plan Medium Adult 14kg1 019
Pro Plan Large Adult Athletic 14kg1 019

Pro Plan Large Adult Robust Sensitive Skin 14kg

Pro Plan Large Adult Robust Sensitive Skin 14kg Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doprovodný obrázek
ČPzdarma
Doporučená cena:
1 176 Kč
Sleva:
9%
Cena:1 069Kč s 15% DPH
929,57Kč bez DPH
Hodnocení produktu:
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

Pro Plan Large Adult Robust Sensitive Skin 14kg

PRO PLAN® Large Adult Robust Sensitive Skin s OPTIDERMA je kompletní krmivo pro psy velkých plemen robustního typu s citlivou kůží.

Velký pes potřebuje pořádné granule. Tyto jsou určeny převážně pro následující plemena Irský setr, Australský ovčák, Labradorský retrívr, Entlebušský salašnický pes, Německý ovčák, Baset, Dalmatin, Rhodéský Ridgeback, Beauceron, Americký pitbulteriér, Belgický ovčák, Výmarský ohař, Hovawart, Sibiřský husky, Dobrman, Pointer, Československý vlčák, čČeský fousek, Kolie, Samojed, Čau Čau a Zlatý retrívr. Samozřejmě jsou vhodná i pro další velká plemena, která zde nejsou vyjmenována.

Krmivo je nutričně vyvážené tak, aby splnilo jejich specifické výživové potřeby a zároveň podporovalo jejich citlivou kůži.

Kombinace živin OPTIDERMA je vytvořená na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti výživy psů našimi veterináři a výživovými specialisty. Receptura s klinicky prokázaným účinkem podpory zdravé kůže a srsti napomáhá zlepšit stav citlivé kůže způsobený přecitlivělostí na krmivo a podporuje přirozeně zdravou a krásnou srst. Receptura obsahuje bílkoviny, které jsou zdrojem aminokyselin, esenciální mastné kyseliny, vitamíny skupiny B a zinek, které prokazatelně podporují zdraví kůže.

Krmivo PRO PLAN® Large Adult Robust Sensitive Skin s OPTIDERMA je vytvořené z vysoce kvalitních surovin, jako je například losos, a vybraných zdrojů bílkovin a napomáhá omezovat možné kožní reakce spojené s přecitlivělostí na krmivo. Vyvážený poměr živin a minerálů podporuje zdravé klouby vašeho psa. Krmivo neobsahuje pšeničný lepek. Vyvážený poměr esenciálních živin poskytuje vašemu psovi výživu, kterou potřebuje pro zdravý a aktivní život.

Složení:

losos (16 %), rýže* (14 %), kukuřice*, dehydrované bílkoviny z lososa*, kukuřičná lepková moučka*, kukuřičná krupice*, sójová moučka*, sušená řepná dužina*, vedlejší výrobky živočišného původu, živočišný tuk, minerální látky, celulóza, sušená vejce*, sójový olej, rybí tuk.

Zákazníci zakoupili spolu s

Recenze

Přídáno: 24. listopadu 2017 v 18:57, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení Pro Plan Large Adult Robust Sensitive Skin 14kg80 %

1

Přídáno: 1. ledna 1970 v 01:00,
Hodnocení Pro Plan Large Adult Robust Sensitive Skin 14kg %
Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.