Nejprodávanější zboží v této kategorii:
BRIT Premium Dog Adult L 15 kg740
Royal Canin Mini Adult 8 kg739
Royal Canin Maxi Adult 15kg1 229
Royal Canin Maxi Adult 5+ 15kg1 189
Eukanuba Adult Large Breed 15 kg999

Arion Dog Original Adult Small Chicken Rice 7,5kg

Arion Dog Original Adult Small Chicken Rice 7,5kg Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doporučená cena:
713 Kč
Sleva:
17%
Cena:594Kč s 15% DPH
516,52Kč bez DPH
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

Arion Dog Original Adult Small Chicken Rice 7,5kg

ARION ORIGINAL Adult Small Chicken & Rice je kompletní bezlepkové krmivo pro dospělé psy malých plemen.

Granule pro malá plemena, na kterých si pochutná zejména Basenji, Mops, Šeltie, Kavalír King Charles španěl, Bostonský teriér, Jezevčík, Border teriér, Shiba Inu, Jack Russell teriér a Šiperka. Samozřejmě jsou vhodná i pro další menší plemena, která zde nejsou vyjmenována.

ARION ORIGINAL Adult Small Chicken & Rice je kompletníbezlepkové krmivo pro dospělé psy malých plemen, které je speciálně přizpůsobené jejich nutričním potřebám, za účelem významného zlepšení kvality života Vašeho psa.

Arion Original - Adult Small granule jsou speciálně navrženy s ohledem na malou ústní dutinu a žaludek psů malých plemen. Obsahují požadovanou koncentraci živin pro splnění vysoké potřeby energie Vašeho psa. S Arionem Original Adult Small jsou nutriční potřeby Vašeho psa komfortně naplněny.

Prebiotický efekt - obsahuje přirozeně fermentující vlákninu F. O. S. a M. O. S. k vytvoření vybalancované střevní mikroflóry a optimálního trávení.

Vitalita - bohaté na vysoce kvalitní, chutnou živočišnou bílkovinu a vybalancovaný doplněk vitaminů a stopových prvků na podporu orgánových funkcí a optimálního trávení během celého života.

Vysoká hladina energie - malé granule speciálně vyvinuté k uspokojení vysokých energetických a proteinových potřeb dospělých psů malých plemen.

POUŽITÉ KRMNÉ SUROVINY: Kuře (dehydratované 50%), rýže (35%), brambory, živočišný tuk, hydrolizovaný živočišný protein, hrách, cukrovarské řízky, hrubá vláknina, sůl, pivovarské kvasnice, minerální látky, FOS, MOS, semena hroznu, rozmarýn.

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.