Nejprodávanější zboží v této kategorii:
BRIT Premium Dog Adult L 15 kg740
Royal Canin Mini Adult 8 kg739
Royal Canin Maxi Adult 15kg1 229
Royal Canin Maxi Adult 5+ 15kg1 189
Eukanuba Adult Large Breed 15 kg999

PERFECT FIT Dog Adult SXS 825g

PERFECT FIT Dog Adult SXS 825g Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doprovodný obrázek
Doporučená cena:
181 Kč
Sleva:
23%
Cena:139Kč s 15% DPH
120,87Kč bez DPH
Hodnocení produktu:
Dostupnost: skladem

Popis produktu

PERFECT FIT Dog Adult SXS 825g

Suché krmivo pro dospělé psy - malá plemena s vysokým obsahem kuřecího masa 825g

Vyberte si granule přesně pro vašeho pejska. Tyto granule jsou určeny zejména pro malé rasy typu Šeltie, Shiba Inu, Bostonský teriér, Mops, Border teriér, Kavalír King Charles španěl, Šiperka, Jack Russell teriér, Basenji a Jezevčík. Samozřejmě jsou vhodná i pro další menší plemena, která zde nejsou vyjmenována.

PERFECT FIT™ je vysoce kvalitní suchá psí výživa pro podporu mladistvého ducha vašeho psa během celého jeho života. Vyvinuto ve spolupráci s našimi veterináři a specialisty. Výrobek PERFECT FIT™ Total 5 z řady PERFECT FIT™ pozitivně přispívá ke zdraví psů v 5 hlavních oblastech a poskytuje komplexní ochranu, a to bez ohledu na jejich věk či životní styl.

Každý produkt z naší řady přináší také 3 další zdravotní benefity ušité na míru specifickým potřebám vašeho psa, takže si můžete být jisti, že mu poskytujete tu správnou výživu. Naše produkty jsou navíc vyrobeny z kvalitních bílkovin, takže vás můžeme ujistit, že váš pes je bude zbožňovat!

Všechny naše receptury suchého psího krmiva PERFECT FIT™ byly vyvinuty ve spolupráci s našimi veterináři a specialisty z Centra pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM®, čímž je zajištěna 100% kompletní a vyvážená výživa.

Perfect Fit Total 5:

  • 1) Suché psí krmivo pro optimální výživu
  • 2) Jedinečná receptura výrobku PERFECT FIT™ Total 5 pozitivně přispívá ke zdraví psů v 5 hlavních oblastech: zdravé zažívání, zdravé zuby, silná přirozená obranyschopnost, zdravá kůže a srst, a udržování optimální hmotnosti a tělesné kondice
  • 3) 3 další benefity ušité na míru specifickým potřebám dospělých psů mini a malých plemen
  • 4) Vyvinuto ve spolupráci s našimi veterináři a specialisty z Centra pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM pro zajištění kompletní a vyvážené výživy
  • 5) Neobsahuje přidaná umělá barviva

Zákazníci zakoupili spolu s

Ilustrační obrázek Tetra Min 1l

Tetra Min 1l

519(včetně DPH)
Koupit

Recenze

Přídáno: 6. září 2019 v 09:29, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení PERFECT FIT Dog Adult SXS 825g100 %

Můj pejsem má špatné trávení a problémy s játry. Dva roky jsme chodily po veterinářích, udělali vyšetření a hrozilo mu transplantace jater. Nemohl nic jíst, jen dietu jako vývar s králičím masem, nic jiného. Byla jsem zoufalá a najednou jsem dostala email na granule Perfect fit. Nejenže v nich má veškeré vitamíny a živiny , které potřebuje k životu a v dietě to neměl, je po nich vitální a miluje je. Stačí mu necelá miska na celý den a je spokojený a hravý. Kdo má problémy s trávením a vitalitou, tak tyto granule doporučuji.

Přídáno: 31. května 2019 v 15:10, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení PERFECT FIT Dog Adult SXS 825g100 %
Přídáno: 1. ledna 1970 v 01:00,
Hodnocení PERFECT FIT Dog Adult SXS 825g %
Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.