Nejprodávanější zboží v této kategorii:
BRIT Premium Dog Adult L 15 kg740
Royal Canin Mini Adult 8 kg739
Royal Canin Maxi Adult 15kg1 069
Royal Canin Maxi Adult 5+ 15kg1 149
Eukanuba Adult Large Breed 15 kg999

Royal Canin Mini Dental 1kg

Royal Canin Mini Dental 1kg Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
Doporučená cena:
324 Kč
Sleva:
23%
Cena:249Kč s 15% DPH
216,52Kč bez DPH
Dostupnost: skladem

Popis produktu

Royal Canin Mini Dental 1kg

Krmivo ROYAL CANIN® Dental Care Mini je vhodné pro psy s hmotností do 10 kg, kteří jsou náchylní na problémy se zuby.

Velikost a složení granulí jsou vhodné zejména pro Mops, Border teriér, Šiperka, Šeltie, Jack Russell teriér, Shiba Inu, Basenji, Kavalír King Charles španěl, Bostonský teriér a Jezevčík. Samozřejmě jsou vhodná i pro další menší plemena, která zde nejsou vyjmenována.

Váš psí společník má jen jeden chrup na celý život, proto je nezbytné jej chránit. Po jídle se mu na zubech přirozeně usazují bakterie. Pokud mu zuby nečistíte, může to mít za následek vznik plaku, který se nakonec stane zubním kamenem, což je pro zdraví vašeho psa velké riziko. Krmivo ROYAL CANIN® Dental Care Mini je vhodné pro psy s hmotností do 10 kg, kteří jsou náchylní na problémy se zuby. Granule v tomto mimořádně chutném krmivu mají pokročilou mechanickou strukturu, která čistí povrch zubů, a zároveň pomáhá zastavit tvorbu plaku a zubního kamene. Granule při skousnutí obklopí každý zub, což znamená, že každé sousto čistí povrch zubů jako kartáček. Tyto granule pro psy jsou navíc obohaceny o chelátory, které se v ústech psa váží na vápník, což pomáhá zastavit tvorbu zubního kamene.

Program výživy Digestive Care je dostupný jako křupavé granule a lahodné paštiky v kapsičce. Obě jsou nutričně kompletní a dokonale se doplňují. Proč nevyzkoušet paštiku jako doplněk granulí? Krmivo ROYAL CANIN® Dental Care Mini je vědecky testováno a je prokázáno, že snižuje tvorbu zubního kamene až o 69 %. To znamená, že výsledky krmiva ROYAL CANIN® Dental Care Mini jsou prokázaným úspěchem.

Složení:

Kukuřičná moučka,  dehydratované kuřecí proteiny,  rýže,  živočišné tuky,  hydrolyzované živočišné proteiny,  řepné řízky,  minerální látky,  rostlinná vláknina,  sušená celulóza.

Nutriční doplňkové látky: Vitamín A: 15500 mj., Vitamín D3: 1000 mj., E1 (Železo): 39 mg,  E2 (Jód): 3,9 mg,  E4 (Měď): 12 mg,  E5 (Mangan): 51 mg,  E6 (Zinek): 128 mg,  E8 (Selen): 0,06 mg - Technologické doplňkové látky: Klinoptilolit sedimentárního původu:10 g,  Trifosforečnan pentasodný: 3,5 g - Konzervanty - Antioxidanty.

Protein23 %

Obsah tuku16 %

Hrubá vláknina2,1 %

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.