Nejprodávanější zboží v této kategorii:
PARAGON Zubní kartáček 9cm 1 ks16
PARAGON Krokodýl 12cm 1 + 1 ks ZDARMA36
PARAGON Ježek 6cm 1 +1 ks ZDARMA33
PARAGON Krokodýl 12cm 1 ks36
PARAGON Ježek 6cm 1 ks33

PARAGON Ježek 6cm 1 +1 ks ZDARMA

PARAGON Ježek 6cm 1 +1 ks ZDARMA Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Akce
Doporučená cena:
43 Kč
Sleva:
23%
Cena:33Kč s 15% DPH
28,70Kč bez DPH
Dostupnost: skladem

Popis produktu

PARAGON Ježek 6cm 1 +1 ks ZDARMA

Chutné a lehce stravitelné žvýkací pamlsky. Mix barev.

Produkty pro dentální péči PARAGON se vyrábí v Nizozemí, a to výlučně na rostlinné bázi s vlákninou, neobsahují tedy žádné chemické přísady. Jsou koncipované tak, aby pomáhaly vyčistit zuby, osvěžit dech a podporovaly psy v jejich přirozeném instinktu žvýkat. Výrobky dentální hygieny PARAGON pro psy se vyrábějí ze surovin na bázi škrobu a zeleniny, jako jsou pšenice a brambory. Výhodou je, že tyto látky pocházejí z obnovitelných zdrojů a jsou výlučně rostlinného původu.

Zároveň mají vysokou nutriční hodnotu, neobsahují maso ani cukr, nezatěžují tedy trávicí trakt psa, a proto jsou vhodným doplňkem pro udržení jeho zdraví. Použití obilného nebo bramborového škrobu jako hlavní složky zaručuje, že výsledkem jsou velmi chutné, jedlé a lehce stravitelné žvýkací pamlsky s nízkým obsahem tuku, a proto je můžou psi konzumovat denně.

Pochoutky PARAGON Veggie jsou navíc bezlepkové a obsahují extrakt z hřebíčku, který má antibakteriální účinek. Obsažená vláknina navíc podporuje trávení a stimuluje množení a růst prospěšných baktérií žijících v trávicím traktu psa.

Dalším důležitým faktorem jsou velmi příznivé vlastnosti z těchto surovin. Tyto příznivé vlastnosti umožňuje vyrábět výrobky různých tvarů pomocí jedinečných výrobních postupů. Díky speciální technologii výroby a receptur, výrobky dentální hygieny pro psy PARAGON zůstávají dlouhodobě čerstvé, měkké, nevysychají, dlouhodobě si zachovávají čerstvost a kvalitu.

Široká nabídka výrobků PARAGON různých textur, tvarů a složek je velmi populární.

Pochoutky na žvýkání pro psy jsou příjemné, zdravé, pomáhají čistit zuby a osvěžit dech. Tím, že svého psa obdaříte pochoutkou, zároveň se staráte o zdraví jeho zubů i celé trávicí soustavy.

Dentální hygiena je důležitá jak pro psa, tak i jeho majitele: pes nemá nepříjemný zápach dechu, je více hravý a dostává od majitele pozornost, jakou si zaslouží. Navíc, čistota zubů a zdravý trávicí systém pomáhá psovi zůstat zdravý, aktivní a šťastný.

Zákazníci zakoupili spolu s

Ilustrační obrázek Drops šunkový 75g

Drops šunkový 75g

26(včetně DPH)
Koupit
Volejte zdarma 800 20 70 20, Linka je zřízena pro objednávky v době po-pá od 9.00 - 16.00
Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.