Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Bosch Maxi Adult 15 kg762,48
PROFIZOO Ucho vepřové sušené volně 1ks29
Royal Canin Mini Adult 8 kg + „Kapsičky Mini Adult 12x85g ZDARMA“1 042,95
Royal Canin Maxi Adult 15kg + „Kapsičky Maxi Adult 10x140g ZDARMA“1 578,45
PROFIZOO Dog Snack hovězí 160 g39
Sleva 15 % na vybrané krmivo Hill´s Science Plan
Nalezené podkategorie:
Granule pro psy (2551)
Konzervy, paštiky, kapsičky (1007)
Salámy (36)
Veterinární diety (247)
Pamlsky (1775)
Doplňkové (290)
Těstoviny, přílohy (15)
Dárkové balíčky (2)
Barely na krmivo (33)

Chovatelské potřeby pro psy

I psí láska prochází žaludkem. A nejen z toho důvodu je velmi důležité, které krmivo svému pejskovi naservírujete. Kvalitní krmivo pro psy je potřebné pro jejich každodenní lumpačení a dodá jim důležité živiny pro zdravé zuby, lesklou srst a spokojené bříško. Na první pohled to může působit, že naše nabídka krmiv pro psy nemá konce, ale má to svůj důvod. Víme, že každý hafan potřebuje něco trošku jiného, takže si u nás vyberete správné granule podle velikosti, plemene a stáří psa. Super prémiové krmivo bez obilovin plné masa, a oblíbené značky jako Brit Care, Eukanuba a Purina jsou sázkou na jistotu. Když krmení doplníte čas od času vitamíny pro psy, nebo nějakou dobrou konzervou, budete mít doma úplně nejspokojenějšího psa pod sluncem.

1 2 3 244 245 246 485 486 487
Ilustrační obrázek Pedigree Pochoutka Denta Stix Chewy Chunx hov. MAXI 68g

Pedigree Pochoutka Denta Stix Chewy Chunx hov. MAXI 68g

Pedigree Pochoutka Denta Stix Chewy Chunx hov. MAXI 68g Na úspěšné dentální pamlsky Pedigree Denta Stix navazuje novinka z roku 2021, která klasické Denta Stix nenahrazuje, ale doplňuje. Zaměřeno na dentální hygienu, avšak jiným stylem. Pedigree Denta Stix Chewy jsou relativně měkké a ohebné. Tvar, dejme tomu květiny, umožňuje se do pamlsku přímo zakousnout. Pamlsek se zmáčkne a zub jím projede do otvoru. Následně se zub vytahuje z pamlsku a vše se opakuje. Všimli jste si? – zub projíždí hmotou pamlsku tam a zpět – tím se o něj tře, a právě tímto efektem je ze zubu stírán zubní plak. Tedy ne tvrdý a pevný pamlsek, ale právě měkká konzistence je stylem Pedigree Denta Stix Chewy v boji proti zubnímu plaku. Dentální žvýkací pamlsky pro psy byly vyvinuty za pomoci veterinářů a odborníků na výživu ve Waltham™ Centru pro výživu domácích zvířat. Vhodné pro střední plemena. Složení: cereálie, výrobky rostlinného původu, minerální látky (včetně 2,2 % tripolyfosforečnanu sodného), maso a výrobky živočišného původu , oleje a tuky
47(včetně DPH)
Koupit

Láska prochází žaludkem a sytý pes = spokojený pes! Nabízíme prémiové krmivo prestižních značek Royal Canin, Brit Care, Eukanuba, Calibra, Hill’s, Purina Pro Plan a dalších, které vašemu pejskovi dodají potřebnou energii pro každodenní lumpačení a důležité živiny pro zdravé a silné zuby a lesklou srst. Pro ty nejhodnější máme připraveny i pamlsky a k vybraným produktům dárek zdarma.

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.