Nejprodávanější zboží v této kategorii:
PROFIZOO Ucho vepřové sušené volně 1ks28
Royal Canin Mini Adult 8 kg + „RC Clona“799
Royal Canin Maxi Adult 15kg + „RC Clona“1 299
Royal Canin Maxi Adult 5+ 15kg + „RC Clona“1 369
PROFIZOO Dog Snack hovězí 160 g39
PROFIDOG Premium Plus 12 kg + 48 kapsiček ZDARMA
Nalezené podkategorie:
Granule pro psy (2078)
Konzervy, paštiky, kapsičky (897)
Salámy (39)
Veterinární diety (113)
Pamlsky (1668)
Doplňkové (212)
Těstoviny, přílohy (10)
Barely na krmivo (30)

Chovatelské potřeby pro psy

I psí láska prochází žaludkem. A nejen z toho důvodu je velmi důležité, které krmivo svému pejskovi naservírujete. Kvalitní krmivo pro psy je potřebné pro jejich každodenní lumpačení a dodá jim důležité živiny pro zdravé zuby, lesklou srst a spokojené bříško. Na první pohled to může působit, že naše nabídka krmiv pro psy nemá konce, ale má to svůj důvod. Víme, že každý hafan potřebuje něco trošku jiného, takže si u nás vyberete správné granule podle velikosti, plemene a stáří psa. Super prémiové krmivo bez obilovin plné masa, a oblíbené značky jako Brit Care, Eukanuba a Purina jsou sázkou na jistotu. Když krmení doplníte čas od času vitamíny pro psy, nebo nějakou dobrou konzervou, budete mít doma úplně nejspokojenějšího psa pod sluncem.

1 2 3 330 331 332 412 413 414
Ilustrační obrázek Fitmin dog Purity Klouby a prevence 200 g

Fitmin dog Purity Klouby a prevence 200 g

Doplněk Fitmin dog Purity Klouby a prevence vedle běžných surovin obsažených v kloubních doplňcích (glukosamin, chondroitin, kys. hyaluronová aj. ) obsahuje také kolagenní peptidy pro podporu zdravé funkce kloubů. Doplněk je vhodný zejména pro mladé psy, kteří dosud nemají závažný problém s pohybem. Doplněk je doporučeno používat jako preventivní kúru u rychle rostoucích mladých psů velkých plemen, u dospělých psů malých, středních a velkých plemen, u psů aktivních, s nadváhou aj. Fitmin dog Purity Klouby a prevence obsahuje organicky vázaný zinek, měď a mangan pro tvorbu kloubního vaziva. Dále je doplněk obohacen o vitamin C, jehož nedostatek hraje významnou roli v otázce dysplazie kyčelního kloubu (i přesto, že si psi umí vitamin C vyrobit sami, je vhodné jej v zátěžových obdobích doplňovat). Doplněk není náhradou pestré stravy a není doporučován dříve než od 5 měsíců věku psa.
481(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek Fitmin dog Purity Klouby a úleva 200 g

Fitmin dog Purity Klouby a úleva 200 g

Přípravek je určen pro podporu a prevenci zdravotního stavu pohybového aparátu. Podporuje přirozené regenerační schopnosti chrupavky. Přípravek Fitmin dog Purity Klouby a úleva je obohacen o bioaktivní kolagenní peptidy a oproti přípravku Fitmin dog Purity Klouby a prevence také o protizánětlivé suroviny (boswellia a MSM). Tento typ doplňku je vhodné používat u starších jedinců a u psů, kteří mají problémy s pohybovým aparátem (ať způsobené úrazem či stářím). Doplněk není náhradou pestré stravy.
507(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek Fitmin dog Purity Dlouhověkost a imunita 200 g

Fitmin dog Purity Dlouhověkost a imunita 200 g

Doplněk je vhodné podávat jako podpůrnou kúru při zvýšené zátěži organismu v důsledku onemocnění, farmakologické léčby nebo chirurgického zákroku, preventivně jako regenerační prostředek či u starších psů na podporu imunity, pro zlepšení vitality a mozkové činnosti. Díky použití ß-glukanů a antioxidantů (vitamin E, selen aj. ) posiluje obranné a regenerační funkce, působí na celkové posílení imunity organismu, chrání před volnými radikály. Obsah probiotik a prebiotik napomáhá optimalizovat skladbu střevních bakterií. Doplněk Fitmin dog Purity Dlouhověkost a imunita pozitivně působí u starších psů na funkci mozku. Doplněk není náhradou pestré stravy.
376(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek Fitmin dog Purity Srst a kůže 160 g

Fitmin dog Purity Srst a kůže 160 g

Doplněk podporuje kvalitu a funkci kůže a kožních derivátů. Obsahuje biotin a organickou formu zinku, která napomáhá udržet zdravou kůži a zvýšit lesk srsti. Organická forma mědi, manganu a vitaminu C má pozitivní účinek na tvorbu kožního vaziva a vybarvení srsti. Přídavek ß-glukanů a nukleotidů pozitivně působí na posílení imunity a celkový stav organismu psa. Doplněk Fitmin dog Purity Srst a kůže je vhodné užívat v období línání, během příprav na výstavy, podporuje vybarvení srsti a pomáhá posílit kožní vazivo. Doplněk není náhradou pestré stravy.
224(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek Fitmin dog Purity Sport a regenerace 240 g

Fitmin dog Purity Sport a regenerace 240 g

Doplněk je sestaven tak, aby pomohl psům dosáhnout co nejvyšších fyzických výkonů, snížit stav vyčerpání a usnadnit regeneraci po výkonu. Obsahuje ß-glukany, syrovátku, která je vedle minerálů výborným zdrojem vitaminů a bílkovin, laktoglobulin, laktoalbumin a je obohacen o zvýšený obsah větvených aminokyselin BCAAs (valin, leucin a izoleucin), které mají významné místo v ochraně a budování svalstva. BCCAAs jsou metabolizovány spíše ve svalech než v játrech, a ruší tak svalový katabolismus během zátěže. Aminokyselina taurin napomáhá zvýšení výkonu a podporuje zlepšení výsledků ve vytrvalostní zátěži díky antioxidačním účinkům, pozitivnímu vlivu na srdeční sval a schopnosti oddálit únavu. L-karnitin napomáhá regenerovat organismus a u aktivních psů má významný dopad na růst svalové hmoty, zároveň napomáhá snižovat hladinu oxidativního stresu během namáhavých výkonů. Maltodextriny a dextróza jsou pohotovým zdrojem energie, při jejich použití byla výzkumy prokázána výrazně rychlejší regenerace organismu. Doplněk není náhradou pestré stravy.
306(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek Fitmin dog Purity Zuby a dásně 80 g

Fitmin dog Purity Zuby a dásně 80 g

Přípravek je složen z řasy Ascophyllus Nodosum, koenzymu Q10, vitaminu C a ß-glukanů. Všechny suroviny jsou voleny tak, aby bylo dosaženo co největšího efektu při péči o ústní dutinu (antibakteriální účinek, podpora zdravého stavu dásní) a posílení imunity. Doplněk Fitmin dog Purity Zuby a dásně je určen dospělým psům jako prevence zubního plaku a kamene. Používání doplňku je vhodné kombinovat s mechanickým čištěním zubů. Řasa Ascophyllus Nodosum je bohatým zdrojem vitaminů a minerálních látek (zejména jódu), proto je nezbytné její přísun kontrolovat a nepřekračovat doporučené dávkování. Doplněk není náhradou pestré stravy a neměl by být používán u psů trpících onemocněním štítné žlázy.
259(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek Fitmin dog Purity Zažívání a detoxikace tablety 70 ks

Fitmin dog Purity Zažívání a detoxikace tablety 70 ks

Přípravek obsahuje huminové kyseliny v podobě suroviny Humac, chlorelu, pivovarnické kvasnice, Enterococcus faecium a další účinné látky, které příznivě působí na trávicí trakt. Přípravek Fitmin dog Purity Zažívání a detoxikace je vhodné použít pro podporu detoxikace organismu a stabilizaci žádoucí střevní mikroflóry, při výskytu trávicích obtíží (gastroenteritidy, průjmy aj. ), v období plánovaného odčervení zvířat, v období změny krmiva aj. Doplněk není náhradou pestré stravy.
215(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek Fitmin dog Purity Lososový olej 300 ml

Fitmin dog Purity Lososový olej 300 ml

Za studena lisovaný lososový olej z norských lososů (EPA + DHA 7 %, Omega 3 14 %, Omega 6 14 %. ) je velmi kvalitní zdroj esenciálních Omega 3 mastných kyselin EPA (kys. eikosapentaenová) a DHA (kys. dekosahexaenová), nezbytných pro zdravý růst a vývoj. Omega 3 MK působí protizánětlivě, posilují cévní systém i mozkovou činnost, ovlivňují reprodukci a podporují imunitu. Podávání se projeví na zlepšení vzhledu, zvýšení soustředěnosti a výkonnosti psů.
179(včetně DPH)
Koupit

Láska prochází žaludkem a sytý pes = spokojený pes! Nabízíme prémiové krmivo prestižních značek Royal Canin, Brit Care, Eukanuba, Calibra, Hill’s, Purina Pro Plan a dalších, které vašemu pejskovi dodají potřebnou energii pro každodenní lumpačení a důležité živiny pro zdravé a silné zuby a lesklou srst. Pro ty nejhodnější máme připraveny i pamlsky a k vybraným produktům dárek zdarma.

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.