Nejprodávanější zboží v této kategorii:
PROFICARE pes šampon s norkovým olejem 300ml157
MENFORSAN Přírodní šampon proti svědění s Tea Tree olejem pro psy 300ml208
MENFORSAN Zklidňující a hojivý šampon s výtažky z Aloe vera pro psy 1000ml321
Arpalit Neo šampon antiparazit. s bambusem 500ml277
Gottlieb šampon Yorkshire s makadamovým olejem 300ml103

ALAVIS Šampon Chlorhexidin 250ml

ALAVIS Šampon Chlorhexidin 250ml Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doporučená cena:
282 Kč
Sleva:
23%
Cena:217Kč s 21% DPH
179,34Kč bez DPH
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

ALAVIS Šampon Chlorhexidin 250ml

ALAVIS™ Šampon Chlorhexidin pro zevní péči o srst a kůži psů, koček, fretek a koní obohacený o složku chlorhexidinu a Aloe vera.

ALAVIS™ Šampon Chlorhexidin pro zevní péči o srst a kůži psů, koček, fretek a koní obohacený o složku chlorhexidinu, která pomáhá snížit výskyt nežádoucích mikroorganismů a Aloe vera, jenž vykazuje protizánětlivý účinek, napomáhá rychlejšímu hojení poranění a podporuje tak účinek šamponu.

  • ALAVIS™ Šampon Chlorhexidin je vhodný pro podporu léčby kožních onemocnění.
  • Aktivní látky: Chlorhexidin diglukonát 1 % a Aloe vera 1 %.

Chlorhexidin je díky svým antiseptickým vlastnostem hojně využívanou látkou jak v humánní, tak i veterinární medicíně. Mechanismus účinku spočívá v narušení buněčné membrány patogenů. Využití ve formě šamponu tak v sobě spojuje účinek mechanický (smytí) a antiseptický.

Aloe vera je využívána již po tisíce let v lidovém léčitelství a její používání se rozšířilo po celém světě. Gel z aloe podporuje hojení a aplikuje se zevně zejména na spáleniny, drobnější poranění a odřeniny. Při jeho aplikaci se vytváří na povrchu rány zvlhčující film, který působí protizánětlivě, podporuje růst fibroblastů a obnovu kolagenu, urychluje granulaci, zlepšuje přísun kyslíku a živin do tkáně a dochází k rychlejší obnově cévního zásobení. Aloe vera snižuje množství odumřelé tkáně a stimuluje regeneraci buněk. Aloe vera obsahuje sacharidy, zejm. pektiny, hemicelulózu, glukomanany, acemanany a deriváty manózy. Dále jsou zastoupeny aminokyseliny, lipidy, steroly, třísloviny, enzymy, vitaminy, minerální látky a kyselina salicylová. Hojivý účinek je připisován obsaženým polysachsaridům, zejména acemananům.

Způsob použití: Navlhčete srst teplou vodou a šampon vmasírujte do srsti, až vznikne bohatá pěna.

ŠAMPON NECHTE PŮSOBIT PO DOBU 5 MINUT! Poté pěnu pečlivě opláchněte. Šampon je nedráždivý pro oči a uši, přesto se vyvarujte jejich zasažení.

Při výrazných kožních potížích aplikujte ALAVIS™Šampon Chlorhexidin denně, případně dle doporučení veterinárního lékaře. Po zlepšení stavu intervaly prodlužujte dle stavu srsti a kůže. Pokud nedochází ke zlepšení zdravotního stavu, nebo se zdravotní stav zhorší, poraďte se s veterinárním lékařem.

Upozornění: Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Ukládejte mimo dosah dětí.

POUZE PRO ZVÍŘATA!

Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem.

Velikost balení: 250 ml

Držitel rozhodnutí o schválení: Patron ca, s. r. o., Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1, Česká republika, člen skupiny LightHouse International Inc., 1st. Canadian Place, M5X 1B5 Ontario, Kanada.

Člen Kanadské obchodní komory.

Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 280–21/C.

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.