Nejprodávanější zboží v této kategorii:
VITAR DentON (De-Plague) 100g300
Orozyme zubní gel enzymatický pro psy a kočky 70g243
Dog-A-Dent zubní pasta játrová183
PlaqueOff Animal pro psy a kočky 180g999
C. E. T. pes Zubní pasta enzymatická drůbeží 70g303

Kartáček zubní BEAPHAR

Kartáček zubní BEAPHAR Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doprovodný obrázek
Doporučená cena:
126 Kč
Sleva:
23%
Cena:97Kč s 21% DPH
80,17Kč bez DPH
Hodnocení produktu:
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

Kartáček zubní BEAPHAR

Oboustranný zubní kartáček pro všechna plemena psů. Velikost: 22 cm

Zubní kartáček Beaphar v kombinaci s Beaphar zubní pastou zajistí dokonalou péči o zuby Vašeho psa. Abyste předešli špatnému dechu a kažení zubů Vašeho psa, je nutné čistit mu zuby pravidelně a odstranit tak zubní plak již v rané fázi.

Praktická měkká rukojeť zajistí, aby Vám kartáček neklouzal v ruce v průběhu čištění. Kartáček je speciálně navržen tak, aby dokonale vyhovoval tvaru zubů psa. Různé délky štětinek usnadňují čištění a čistí zuby i na špatně dostupných místech. Aby byly ochráněny dásně, jsou navíc tyto štětinky měkké a pružné.

Proč čistit psovi zuby? Pravidelná péče o zuby Vašeho psa předchází možným problémům, jako je zubní kámen, zubní kaz či vypadávání zubů a tím i drahému ošetření u veterináře. Hlavní příčinou dentálních problémů je krmení psa lidskou stravou, která často obsahuje cukry, jež poškozují zuby psa. Dentální péče je velmi důležitá, i pokud krmíte psa konzervami. Tento druh krmiva psovi nečistí zuby v průběhu krmení jako je tomu u granulí. Naopak se na zuby nalepí a později může způsobit problémy.

Použití:

Před použitím kartáček navlhčete a aplikujte Beaphar zubní pastu. Jemně čistěte zuby Vašeho psa až do doby, kdy jsou všechny čisté. Čištěním odstraňujete zbytky potravy a snižujete množství bakterií v ústech psa. Bude chvíli trvat, než si Váš pejsek zvykne na pravidelné čistění zubů, ale ústní hygiena je považována za součást péče o zvíře a její pravidelnost je velice prospěšná. Zubní kartáček měňte zhruba po 3 měsících, nebo dříve v případě opotřebování.

Zákazníci zakoupili spolu s

Recenze

Přídáno: 14. dubna 2014 v 19:24, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení Kartáček zubní BEAPHAR100 %
Přídáno: 1. ledna 1970 v 01:00,
Hodnocení Kartáček zubní BEAPHAR %
Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.