Nejprodávanější zboží v této kategorii:
PROFIZOO Náhradní sáčky19
PROFIZOO Náhradní sáčky 4 + 1 ZDARMA76
ECO PACK PROFIZOO Náhradní sáčky 12 ks149
PROFIZOO Pamlskovník černý129
Píšťalka kovová ultrazvuková do 200m KAR 1ks59
Nalezené podkategorie:
Adresáře (13)
Doplňky (4)
Hygiena (98)
Péče o oči, uši, zuby, tlapky (95)
Odpuzovače, čističe, spreje (35)
Píšťalky, Klikr (7)
Soupravy na odchov štěňat (7)
Rolničky (2)
Tabulky (40)
Bazény pro psy (16)
Pamlskovníky (9)

Potřeby pro psy

Existují věci, bez kterých se obejdete, ale jejich objednáním si výrazně ulehčíte svůj i psí život. Začněte mezi přípravky pro hygienu, abyste měli psa jako ze žurnálu. Mezi další šikovné potřeby pro psy patří i přehozy a sítě do auta, nebo píšťalky a rolničky, kdyby váš parťák chytl stopu. Pokud se rozhodnete mu dopřát něco víc, podívejte se na nabídku bazénů pro psy. Pak už to bude psí život k závidění.

1 2 3 27 28 29
Ilustrační obrázek VET’S BEST Sada na čištění zubů pro psy

VET’S BEST Sada na čištění zubů pro psy

dentální gel + kartáček pro psy Sada na čištění zubů pro psy Vet Best poskytuje nejlepší zubní péči pro vašeho domácího mazlíčka. Dentální gel Vet Best je určen pro jemné čištění zubního plaku a zubního kamene pro osvěžení dechu psa. Součástí balení je i zubní kartáček se třemi hlavami, které se pohodlně přizpůsobí tvaru každého zubu a tím efektivně vyčistí celý chrup vašeho pejska.
287(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek VET’S BEST Zubní kartáček pro psy

VET’S BEST Zubní kartáček pro psy

kartáček na čištění zubů Vet 's Best® zubní kartáček má tři hlavy, které se pohodlně přizpůsobí tvaru každého zubu a tím efektivně vyčistí celý chrup vašeho pejska. Doporučujeme používat v kombinaci s dentálním gelem pro psy Vet 's Best®. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme používat několikrát týdně.
177(včetně DPH)
Koupit
1 2 3 27 28 29

Jsou to drobnosti, které nám život s pejskem dělají ještě hezčí a zábavnější. Praktické zásobníky na igelitové sáčky budete mít vždy při sobě, když se vašemu chlupáči zachce na „velkou“. Podložka Puppy trainer naučí pořádku milovnosti i to nejpočůranější štěně. Psí zubní kartáček a pasta na zuby zajistí svěží dech a čisté zuby. Přehozy a sítě do auta pro bezpečné cestování a speciální píšťalky pro efektivní výcvik psa.

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.