Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Canvit Chondro Maxi pro psy 500g799
Canvit Biotin Maxi pro psy 500g new447
Canvit Chondro Maxi pro psy 1000g new1 389
Canvit Chondro Super pro psy 500g new897
Canvit Biocal Plus pro psy 1000g new769

Canvit BARF Evening Primose Oil 100 ml

Canvit BARF Evening Primose Oil 100 ml Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doporučená cena:
579 Kč
Sleva:
20%
Cena:463Kč s 15% DPH
402,61Kč bez DPH
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

Canvit BARF Evening Primose Oil 100 ml

100% přírodní pupalkový olej pro potlačení svědivosti a alergie kůže u psů a koček.

100% za studena lisovaný pupalkový olej se silým protizánětlivým účinkem pro extra péči o kůži, srst a klouby u psů i koček. Olej má silný antialergenní účinek a je tak vhodný pro alergiky a zvířata s různými intolerancemi a zvýšenou sensitivitou.

  • Podává se při výskytu kožních alergií, ekzémů a vyrážek různého původu (např. : potravní alergie, alergie na bleší kousnutí, atopické ekzémy).
  • Rychle tlumí svědění, zmírňuje zarudnutí a napomáhá rychlejšímu hojení vyrážek.
  • Pupalkový olej je též osvědčeným pomocníkem při řešení bolestí, zánětů a onemocnění kloubů u psů i koček (např. : artróza, artritida).

Pupalkový olej je krmným doplňkem první volby při alergických svědivých onemocnění kůže. Olej poskytuje okamžitou úlevu při alergiích a zánětech kůže díky vysokému obsahu cenných GLA omega-6 nenasycených mastných kyselin. Tyto esenciální kyseliny mají výrazný protizánětlivý, anti-alergický a protisvědivý účinek na kůži. Podávání GLA je nezbytné u alergiků a hypersensitivních jedinců. U potravinových intolerancí a alergií je vhodné podávat pupalkový olej společně s veterinární dietou.

Pupalkový olej se podává také u zdravých jedinců jako podpora zdravého stavu kůže, bohaté a lesklé srsti a silných drápů. Velmi vhodný je pro výstavní psy a kočky, dlouhosrstá zvířata, jedince v období línání pro rychlou obnovu srsti, psy i kočky s náročnější péčí o kůži a srst (např. : bezsrstá plemena, při častém koupání a úpravách srsti atp. ). Specificky se pupalkový olej užívá u psů, které mají nadměrné kožní záhyby (např. : šarpej, mastif) a také u psů, kteří trpí na časté záněty uší (např. : kokršpaněl).

Protizánětlivý účinek pupalkového oleje má pozitivní vliv i na stav pohybového aparátu. Olej je tak skvělým doplňkem pro psy i kočky s kloubnímí obtížemi jako jsou bolesti a záněty kloubů. Pupalkový olej je možné podávat jako doplněk terapie u psů a koček. které kulhají, obtížně vstávají a ulehají, mají problémy s chůzí z a do schodů, těžko se jim seskakuje a vyskakuje do výšky, ztrácí chuť ke hrám a delším procházkám, u psů a koček s diagnostikovaným onemocnění kloubů, po úrazech a operacích pohybového aparátu, starých jedinců a také zvířat s nadváhou a obezitou.

Doporučené denní dávkování:

  • na 10 kg psa 5 ml denně
  • na 5 kg kočku 2,5 ml denně

Balení 100 ml vydrží pro psa s váhou 10 kg na 20 dnů a pro kočku s váhou 5 kg na 40 dnů. Olej se podává zamíchaný do krmiva (granule, BARF, konzervy).

Složení: 100% za studena lisovaný pupalkový olej

V 1 ml oleje je průměrně obsaženo 90 mg (9 %) kyseliny gama-linolenové (GLA omega-6 nenasycená mastná kyselina), 710 mg (71 %) kyseliny linolové (LA omega-6 nenasycená mastná kyselina), (90 mg (9 %) kyselina olejová, 30 mg (3 %) kyselina stearová, 70 mg (7 %) kyselina palmitová)

100% přírodní produkt bez konzervantů, bez barviv, bez umělých aromat, bez chemických dochucovadel a bez geneticky modifikovaných surovin.

Zákazníci zakoupili spolu s

Ilustrační obrázek Dermanorm 90 kapslí

Dermanorm 90 kapslí

677(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek Dermafit forte 100ml

Dermafit forte 100ml

603(včetně DPH)
Koupit
Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.