Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Postroj Hurtta Active černý 60-80cm + DOPRAVA ZDARMA1 317
Postroj Hurtta Active černý 80-100cm + DOPRAVA ZDARMA1 231
Postroj Hurtta Active černý 100-120cm + DOPRAVA ZDARMA1 239
Postroj Hurtta Active černý 45-60cm + DOPRAVA ZDARMA1 084
Postroj XTREME HARNESS teflon černý, 80-100cm + DOPRAVA ZDARMA644

Postroj Y Hurtta Padded černý 60cm + DOPRAVA ZDARMA

Postroj Y Hurtta Padded černý 60cm + DOPRAVA ZDARMA Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doprava zdarma
Doporučená cena:
969 Kč
Sleva:
13%
Cena:843Kč s 21% DPH
696,69Kč bez DPH
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

Postroj Y Hurtta Padded černý 60cm + DOPRAVA ZDARMA

Barva: černá s reflexními prvky

Hurtta postroj je:

vysoce odolný reflexní nastavitelný lze prát v pračce Hurtta postroje jsou vhodné pro aktivní procházky všech psů, zvláště vhodnými jsou pak pro psy, kteří mají potíže se zády a krkem. Když pes na vodítku silně táhne, přiléhající pás rozděluje tlak rovnoměrně přes hrudník, čímž zamezuje nadměrnému tlaku na psí obratle. Díky širokému polstrování a ergonomickému střihu je postroj pohodlný a nedráždí srst ani kůži. Snadno a rychle se nasazuje. Vyrobeno z odolného neoprenu, s reflexními prvky.

Měkkce polstrovaný postroj evropského Y typu. Toto polstrování je prodyšné, avšak nepropouští vodu a nenamrzá. Popruh je s úpravou proti špinění na bázi nenotechnologií- membránové struktury známé z horolezeckého sportu.

Použité plastové spony jsou masivní, pevné a snadno se s nimi manipuluje. Velmi praktické je také „madlo“ za krkrm psa, sloužící jak k upoutání na kovové oko, tak i ke snadnému uchopení psa rukou. Postroj má po stranách reflexní pruhy, které zvyšují bezpečnost psa za tmy. Kovové oko je v černé barvě a je silné. Výrobky Hurtta jsou mimořádně praktické a funkční, zhotovené z nejmodernějších materiálů s využitím posledních poznatků užité vědy.

Jak vybrat velikost?

Pro zvolení správné velikosti postroje změřte obvod hrudníku pejska za předními nohami. Míry uvedené u postroje (např. 60 cm) značí maximální obvod hrudního pásu postroje. Pokud tedy má Váš pejsek obvod hrudníku např. 55 cm, zvolte velikost 60 cm. Volte velikost postroje s alespoň minimální rezervou v obvodu hrudníku.

Zákazníci zakoupili spolu s

Volejte zdarma 800 20 70 20, Linka je zřízena pro objednávky v době po-pá od 9.00 - 16.00
Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.