Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Dogtrace Baterie lithiová CR2 3V69
Dogtrace Elektronický obojek proti štěkání d‑mute small1 299
Dogtrace Elektronický výcvikový obojek d‑control easy2 599
Dogtrace Kontaktní body ‑ elektrody 21 mm99
DOG trace obojek proti štěkání d-mute1 599

DOG trace d-control 1602

DOG trace d-control 1602 Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
ČPzdarma
Doporučená cena:
7 589 Kč
Sleva:
9%
Cena:6 899Kč s 21% DPH
5 701,65Kč bez DPH
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

DOG trace d-control 1602

Elektronický výcvikový obojek d-control 1602 je díky velikosti stimulačních impulsů vhodný pro všechna plemena psů a je určen především pro výcvik základních povelů, dosah až 1600 m. Dle velikosti přijímače ho však doporučujeme spíše pro střední a velká plemena. Sada pro 2 psy.

Vysílač disponuje funkcí zvuk, stimulační impuls s úrovní 0 - 30 a nastavitelný trvalý impuls (funkce booster), kde si můžete zvolit libovolnou intenzitu stimulačního impulsu, než máte navolenu u tlačítka stimulační impuls. Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném displeji.

Součásti dodávky:

2x přijímač s tkaným černým a červeným řemenem bez oka (75cm) dálkový ovladač s klipsem na opasek testovací doutnavka 2x baterie CR2 3V, 2x baterie AA (tužková) kontaktní body 12 a 17 mm šňůrka pro zavěšení vysílače na krk DVD Výcvik psa pomocí elektronického výcvikového obojku

Všeobecné vlastnosti:

přijímač má rozměry 64 x 43 x 34 mm a váží 56 g bez baterie dokonale vodotěsný přijímač v přijímači je zabudovaný magnetický systém ON/OFF - zapnutí či vypnutí přijímače se tedy provádí pouhým přiložením vysílače k přijímači kontrola stavu baterií u přijímače i vysílače (bliká červená - zelená na přijímači, zobrazuje se na displeji) samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu volitelné nastavení úrovně stimulačního impulsu (0-30) životnost baterií je až 12 měsíců v závislosti na používání podsvícený LCD displej pro zobrazení výše stimulačního impulsu, vysílání a vybití baterie možnost používat pro výcvik dvou psů najednou – je zde tlačítko na přepnutí psa 1 a 2 dosah až 1600 m na volném prostranství kontaktní body pro dlouhosrsté a krátkosrsté psy u vysílačů je klips pro zavěšení na opasek vysílač má rozměry 119 x 53 x 28 mm (bez antény) a váží 95 g S výcvikovými obojky Dogtrace je velmi snadné a rychlé naučit psa:

chůzi u nohy bez vodítka spolehlivému přivolání (povely „ke mně“, „k noze“) přerušení nežádoucí činnosti („fuj“, „nesmíš“) odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, nežádoucí štěkání apod. preciznímu docvičení prakticky každého úkonu, kdy jej pes musí vykonat přesně a spolehlivě, jako by byl na vodítku – přičemž je odstraněna závislost na šňůře. Pes velmi dobře pozná když je na šňůře a přizpůsobuje jí své chování odnaučení pronásledování zvěře a vzdalování se od svého pána v přírodě – a tím vystavování se problémům a nebezpečí s tím spojených. Poskytuje větší svobodu pro Vašeho psa, který se s obojkem může pohybovat zcela volně i tam, kde by to jinak nebylo možné nebo bezpečné. speciálním činnostem a povelům pro služební, lovecký, sportovní nebo jiný výcvik, použití přímo při lovu pro komunikaci se svým psem.

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.