Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Bosch Maxi Adult 15 kg762,48
PROFIZOO Ucho vepřové sušené volně 1ks29
Foresto obojek pro psy nad 8kg 70 cm697
Foresto obojek pro malé psy do 8kg 38cm598
Obojek antiparazitní Scalibor 65 cm 1 ks599
Ke krmivu PROFIDOG Premium Plus 12 kg dárek v podobě odolného polštáře 4R
Nalezené podkategorie:
Krmivo (5837)
Antiparazitika, spreje (168)
Oblečky, kalhotky, plavací vesty (865)
Polštáře a pelechy pro psy (1774)
Vodítka, obojky, postroje, náhubky (3436)
Hračky (1560)
Misky, fontány (910)
Dvířka (73)
Batohy a tašky pro psy (35)
Potřeby (659)
Potřeby na pěstění (567)
Přepravky, klece a cestování se psem (286)
Vitamíny, léčiva (525)
Sezónní zboží (138)
Výprodej (416)

Chovatelské potřeby pro psy

Kdy je psí život víc než fajn? Po nákupu v Profizoo, kde najdete jak nezbytné chovatelské potřeby pro psy, tak i věci pro jejich rozmazlování.. U nás si vyberete z velkého množství produktů, které zajistí maximální spokojenost vašeho pejska. Základem jsou pohodlné a kvalitní pelechy pro psy, do kterých se dá pořádně zavrtat a načerpat novou energii. Myslíme na všechny, a proto u nás najdete jak psí pelíšky pro čivavy, tak i pořádný pelech pro velkého psa. Psi ocení i prémiové krmivo zajišťující potřebnou výživu, oblečky do nepříznivého počasí, ale stejně tak potřeby pro pohodlnou přepravu. Ať už zvolíte cestovní tašky, nebo batohy pro psy, budou úplně nejšťastnější, neboť vám budou neustále na blízku. Vyberte si to nejlepší pro vaše psí kamarády!

1 2 3 1047 1048 1049 1410 1411 1412
Ilustrační obrázek Fitmin dog Purity Klouby a prevence 200 g

Fitmin dog Purity Klouby a prevence 200 g

Doplněk Fitmin dog Purity Klouby a prevence vedle běžných surovin obsažených v kloubních doplňcích (glukosamin, chondroitin, kys. hyaluronová aj. ) obsahuje také kolagenní peptidy pro podporu zdravé funkce kloubů. Doplněk je vhodný zejména pro mladé psy, kteří dosud nemají závažný problém s pohybem. Doplněk je doporučeno používat jako preventivní kúru u rychle rostoucích mladých psů velkých plemen, u dospělých psů malých, středních a velkých plemen, u psů aktivních, s nadváhou aj. Fitmin dog Purity Klouby a prevence obsahuje organicky vázaný zinek, měď a mangan pro tvorbu kloubního vaziva. Dále je doplněk obohacen o vitamin C, jehož nedostatek hraje významnou roli v otázce dysplazie kyčelního kloubu (i přesto, že si psi umí vitamin C vyrobit sami, je vhodné jej v zátěžových obdobích doplňovat). Doplněk není náhradou pestré stravy a není doporučován dříve než od 5 měsíců věku psa.
487(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek Fitmin dog Purity Klouby a úleva 200 g

Fitmin dog Purity Klouby a úleva 200 g

Přípravek je určen pro podporu a prevenci zdravotního stavu pohybového aparátu. Podporuje přirozené regenerační schopnosti chrupavky. Přípravek Fitmin dog Purity Klouby a úleva je obohacen o bioaktivní kolagenní peptidy a oproti přípravku Fitmin dog Purity Klouby a prevence také o protizánětlivé suroviny (boswellia a MSM). Tento typ doplňku je vhodné používat u starších jedinců a u psů, kteří mají problémy s pohybovým aparátem (ať způsobené úrazem či stářím). Doplněk není náhradou pestré stravy.
513(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek Fitmin dog Purity Dlouhověkost a imunita 200 g

Fitmin dog Purity Dlouhověkost a imunita 200 g

Doplněk je vhodné podávat jako podpůrnou kúru při zvýšené zátěži organismu v důsledku onemocnění, farmakologické léčby nebo chirurgického zákroku, preventivně jako regenerační prostředek či u starších psů na podporu imunity, pro zlepšení vitality a mozkové činnosti. Díky použití ß-glukanů a antioxidantů (vitamin E, selen aj. ) posiluje obranné a regenerační funkce, působí na celkové posílení imunity organismu, chrání před volnými radikály. Obsah probiotik a prebiotik napomáhá optimalizovat skladbu střevních bakterií. Doplněk Fitmin dog Purity Dlouhověkost a imunita pozitivně působí u starších psů na funkci mozku. Doplněk není náhradou pestré stravy.
387(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek Fitmin dog Purity Srst a kůže 160 g

Fitmin dog Purity Srst a kůže 160 g

Doplněk podporuje kvalitu a funkci kůže a kožních derivátů. Obsahuje biotin a organickou formu zinku, která napomáhá udržet zdravou kůži a zvýšit lesk srsti. Organická forma mědi, manganu a vitaminu C má pozitivní účinek na tvorbu kožního vaziva a vybarvení srsti. Přídavek ß-glukanů a nukleotidů pozitivně působí na posílení imunity a celkový stav organismu psa. Doplněk Fitmin dog Purity Srst a kůže je vhodné užívat v období línání, během příprav na výstavy, podporuje vybarvení srsti a pomáhá posílit kožní vazivo. Doplněk není náhradou pestré stravy.
233(včetně DPH)
Koupit

V této kategorii naleznete potřeby pro vaše psí miláčky. Najdete zde vše pro spokojené bříško, klidný spánek, hravé dny a pro bezpečnost vašeho nejlepšího přítele. Nabízíme granule a pelíšky pro psy, spreje proti klíšťatům a blechám, vodítka, obojky, postroje, oblečky, ale i psí misky, hračky, hřebeny a přepravky. U nás si vybere malá čivava i velký labrador.

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.