Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Alavis Šampon extra jemný 500ml (Expirace 03/20)27,90
Fipron 268mg Spot-On Dog L sol 1x2,68ml (EXPIRACE 01/2020)107,40
Fipron 67mg Spot-On Dog S sol 1x0,67ml (EXPIRACE 03/2020)96,75
Merial Frontline spot on dog M 1 x 1,34ml (EXPIRACE 03/2020)168,75
PET HEALTH CARE Fytopipeta pes 10-20 kg (3 x10 ml) (EXPIRACE 03/2020)201,75

Alavis Šampon extra jemný 500ml (Expirace 03/20)

Alavis Šampon extra jemný 500ml (Expirace 03/20) Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doprovodný obrázek
SLEVA 90%
Doporučená cena:
349 Kč
Cena:27,90Kč s 21% DPH
23,06Kč bez DPH
Původní cena:279
Vaše sleva: 90 %
Ušetříte: 251,10
Dostupnost: skladem

Popis produktu

Alavis Šampon extra jemný 500ml (Expirace 03/20)

(Expirace 03/20)

ALAVIS Extra jemný šampon je vhodný pro podporu léčby při kožních onemocněních.

ALAVIS™ Extra jemný šampon je vhodný pro podporu léčby při kožních onemocněních. Obsahuje aloe vera, která má protizánětlivé, antibakteriální, antivirové a antioxidační účinky a také konopný olej, který se používá pro podporu hojení při kožních potížích, napomáhá snižovat zánět.

ALAVIS™ Extra jemný šampon je vhodný i pro běžné použití, pro časté mytí a pro štěňata a bílé psy.

Velikost balení: 500 ml

Aktivní látky: Aloe vera a konopný olej.

Složení:Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Laureth, Sulfosuccinate, Glycereth-2 Cocoate, Aloe Barbadensis Extract, Canabis Sativa Seed Oil, PEG Rapeseedamide, Sodium Hydroxide, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Citric Acid, Parfum.

Aloe veraje využívána již po tisíce let jako léčivá rostlina a její používání se rozšířilo po celém světě. Je oblíbenou bylinou v léčitelství i v domácím lékařství. Gel z aloe vera podporuje hojení a aplikuje se zevně zejména na spáleniny, drobnější poranění a odřeniny. Při jeho aplikaci se vytváří na povrchu rány zvlhčující film, který působí protizánětlivě, podporuje růst fibroblastů a obnovu kolagenu, urychluje granulaci, zlepšuje přísun kyslíku a živin do tkáně a dochází k rychlejší obnově cévního zásobení. Aloe vera snižuje množství odumřelé tkáně a stimuluje regeneraci buněk. Aloe veraobsahuje sacharidy, zejm. pektiny, hemicelulózu, glukomanany, acemanany a deriváty manózy. Dále jsou zastoupeny aminokyseliny, lipidy, steroly, třísloviny, enzymy, vitaminy, minerální látky a kyselina salicylová. Hlavní účinnou látku gelu aloe vera je acemanan, který je znám pro antivirové a antineoplastické účinky a jako imunostimulační činidlo (indukuje makrofágy, TNF-a a interleukiny). Aloe vera má protizánětlivé, antibakteriální, antivirové, antimykotické a antioxidační účinky.

Konopný olejje bohatý na nenasycené mastné kyseliny omega 6 a omega 3 v poměru 3:1. Konopný olej obsahuje přibližně 80 % esenciálních mastných kyselin, např. kyseliny linolové, alfa-linolenové, gama-linolenové a stearidonové. Z vitaminů a minerálů je konopný olej bohatý zejména na vitaminy A, D a E a na minerály vápník, hořčík, draslík a železo. Vitamin E je důležitým antioxidantem, který chrání buněčné membrány před poškozením volnými radikály. Další důležitou látkou obsaženou v konopném oleji je cannabidiol, který má protizánětlivé účinky. Konopný olejpůsobí protizánětlivě, antibakteriálně a regeneračně, zvlhčuje a vyživuje pokožku a používá se zejména pro podporu hojení při kožních potíží.

Způsob použití:Navlhčete srst teplou vodou a šampon vmasírujte do srsti, až vznikne bohatá pěna. Poté pěnu pečlivě opláchněte. Šampon je nedráždivý pro oči a uši, přesto se vyvarujte jejich zasažení.

Výrobce:Patron ca, s. r. o., Na Sychrově 6, 101 00 Praha 10, Česká republika, divize Partners Inc., 1st. Canadian Place, M5X 1B5 Ontario,  Kanada

Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 082–17/C a je volně prodejný.

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.