Nejprodávanější zboží v této kategorii:
PROFIZOO granule z vojtěšky 4 kg129
PROFIZOO granule z vojtěšky 6 kg189
PROFIZOO granule z vojtěšky 30 kg699
PROFIZOO granule z vojtěšky 15 kg399

PROFIZOO granule z vojtěšky 30 kg

PROFIZOO granule z vojtěšky 30 kg Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Novinka
Doporučená cena:
839 Kč
Sleva:
17%
Cena:699Kč s 15% DPH
607,83Kč bez DPH
Dostupnost: skladem

Popis produktu

PROFIZOO granule z vojtěšky 30 kg

Kvalitní bílkovinové krmivo ze sušené vojtěšky ve formě granulí. Vysoký obsah živin a vlákniny. Vhodné pro mladé, aktivní koně, laktující a březí klisny. Balení 30 kg.

Kvalitní granule pro koně ze sušené vojtěšky plné zdravé vlákniny, bílkovin a lehce stravitelné energie. Granule jsou vyráběny ze sušených mladých rostlin vojtěšky. Ty obsahují mnoho vitamínů řady B, A a E. Vojtěška navíc obsahuje jedinečný zdroj vápníku, draslíku, nebo železa. Jednotlivé složky jsou důležité pro zdravý vývoj koně a správné trávení. Další důležitou složkou je aminokyselina Lysin – ta podporuje správnou duševní aktivitu, bojuje proti virům, zlepšuje imunitu, usnadňuje trávení a napomáhá vstřebávání vápníku.

Nejvhodnější cílovou skupinou pro krmení granulemi z vojtěšky jsou mladí koně, březí a kojící klisny, nebo koně ve výcviku s vysokou aktivitou.

Hlavní benefity PROFIZOO granule z vojtěšky

  • Přírodní hodnotné krmivo,
  • dostatečné množství stravitelné vlákniny,
  • lehká stravitelnost,
  • důležité vitamíny a minerály,
  • vhodné pro mladé koně, březí a kojící klisny,
  • vhodné pro aktivní koně,
  • přirozená bílkovina a zdroj energie,
  • chutné granule z čerstvé vojtěšky s příjemným aroma,
  • obsah aminokyseliny Lysin a betakarotenu.

Velice oblíbené a chutné granule z vojtěšky, ceněné zvláště pro obsah bílkovin a potřebné vlákniny pro správné trávení. Dostatek vápníku společně s velmi nízkým obsahem škrobů a cukrů činí toto krmivo jedinečným zdrojem energie. Granule jsou vhodné i pro koně trpící inzulinovou rezistencí, nebo citlivostí na škrob.

Vojtěškové granule jsou velmi křehké, jelikož jsou vyrobeny z celé rostliny, nikoliv jen z moučky. Dají se lehce kousat. Průměr granulí je 8 mm. Dávkování je zcela individuální a vždy musíte přihlédnout k věku a aktivitě koně. Pokud s vojtěškou začínáte, postupně na ní koně nechte přivyknout. Kombinujte s ostatními obilovinami. Obvyklá dávka je 0,5 – 2 kg na koně, ale je to zcela individuální. Balení 30 kg.

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.