Nejprodávanější zboží v této kategorii:
PROFIZOO granule z vojtěšky 4 kg129
PROFIZOO granule z vojtěšky 6 kg189
PROFIZOO granule z vojtěšky 15 kg399
PROFIZOO granule z vojtěšky 30 kg699

PROFIZOO granule z vojtěšky 6 kg

PROFIZOO granule z vojtěšky 6 kg Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Novinka
Doporučená cena:
246 Kč
Sleva:
23%
Cena:189Kč s 15% DPH
164,35Kč bez DPH
Dostupnost: skladem

Popis produktu

PROFIZOO granule z vojtěšky 6 kg

Kvalitní bílkovinové krmivo ze sušené vojtěšky ve formě granulí. Vysoký obsah živin a vlákniny. Zejména vhodné pro králíky, hlodavce, slepice, nutrie, kozy, nebo ovce. Balení 6 kg.

Kvalitní granule ze sušené vojtěšky plné zdravé vlákniny, bílkovin a lehce stravitelné energie. Granule jsou vyráběny ze sušených mladých rostlin vojtěšky. Ty obsahují mnoho vitamínů řady B, A a E. Vojtěška navíc obsahuje jedinečný zdroj vápníku, draslíku, nebo železa. Jednotlivé složky jsou důležité pro zdravý vývoj a správné trávení. Další důležitou složkou je aminokyselina Lysin – ta podporuje správnou duševní aktivitu, bojuje proti virům, zlepšuje imunitu, usnadňuje trávení a napomáhá vstřebávání vápníku.

Nejvhodnější cílovou skupinou pro krmení granulemi z vojtěšky jsou králíci, slepice, kozy, ovce, hlodavci a nutrie. Pochutná si na nich i lesní zvěř, koně a daňci.

Hlavní benefity PROFIZOO granule z vojtěšky

  • Přírodní hodnotné krmivo,
  • dostatečné množství stravitelné vlákniny,
  • lehká stravitelnost,
  • důležité vitamíny a minerály,
  • přirozená bílkovina a zdroj energie,
  • chutné granule z čerstvé vojtěšky s příjemným aroma,
  • obsah aminokyseliny Lysin a betakarotenu.

Velice oblíbené a chutné granule z vojtěšky, ceněné zvláště pro obsah bílkovin a potřebné vlákniny pro správné trávení. Dostatek vápníku společně s velmi nízkým obsahem škrobů a cukrů činí toto krmivo jedinečným zdrojem energie . Vojtěškové granule jsou velmi křehké, jelikož jsou vyrobeny z celé rostliny, nikoliv jen z moučky. Dají se lehce kousat. Průměr granulí je 8 mm. Dávkování je zcela individuální a vždy musíte přihlédnout k věku a aktivitě zvířete. Kombinujte s ostatními obilovinami.

Balení 6 kg.

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.