Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Hračka myš s pírkem s Catnipem 5cm27
Hračka kočka Udice s peřím a míčkem47
Škádlítko se třemi chlupatými míčky, rolničkou a catnipem 50cm143
CATNIP duhové míčky s peřím prům. 3 cm77
LED ukazovátko myši, délka 8cm149
Nalezené podkategorie:
Gumové (9)
Elektronické (10)
Hračky na prutě, na provázku (37)
Interaktivní (9)
Latexové a vinylové (5)
Látkové, háčkované (42)
Led (4)
Plastové (22)
Plyšové (29)
Sisalové, proutěné (3)
S catnipem (41)

Hračky pro kočky

Ve finále nezáleží na tom, zda si hrajete vy s kočkou, nebo ona s vámi. Hračky pro kočky od Profizoo zabaví oba. Škrabadla pro kočky zabrání, abyste její podpis měli na všem u vás doma. Koulodráha uspokojí kočičí lovecké instinkty, stejně tak jako natahovací myšky. Po vší námaze se budou hodit i kočičí lázně s masážními prvky. Zabavte svou kočku na celý den s hračkami, které si vyberete u nás.

1 2 3 16 17 18
Ilustrační obrázek FroliCat® CHEESE™ Automatic Cat Teaser

FroliCat® CHEESE™ Automatic Cat Teaser

Hračka pro kočky FroliCat® CHEESE ™ Automatic Cat Teaser je vzrušující hra na schovávanou se 2 myšmi, které vystupují z každé strany švýcarského bloku sýra. Vaše kočka bude milovat tuto hru na lov! Pro chvíle plné zábavy, použijte funkci „Play While You Are Away“, aby měl váš miláček postaráno o zábavu i během vaší nepřítomnosti.
909(včetně DPH)
Koupit
ČPzdarma

„Když si hraji se svou kočkou, kdo ví, nemá-li ona ze mne větší kratochvíli než já z ní?“ - Michel de Montaigne. Na chvíli se zastavte, zapomeňte na všechny starosti, je čas si hrát! Škrabadla, koulodráha, myší plyšáci, kuličky, pružinky, škádlítka na tyči. Máme hračky pro kočky, na jaké si jenom vzpomenete. Vybírejte u nás z kvalitních a odolných hraček, které vaší kočce zajistí zábavu na celé hodiny.

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.