Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Škádlítko se třemi chlupatými míčky, rolničkou a catnipem 50cm129
Hračka kočka Udice kohoutí pírko 50cm87
LED ukazovátko myši, délka 8cm143
Hračka kočka Speedy ball s myší na pružině233
Hračka kočka sada míčků 3ks 4cm zelená Zolux59
Granule PROFIZOO CAT + kapsičky PROFICAT 48 ks
Nalezené podkategorie:
Gumové (17)
Elektronické (11)
Hračky na prutě, na provázku (63)
Interaktivní (26)
Latexové a vinylové (6)
Látkové, háčkované (91)
Led (4)
Plastové (43)
Plyšové (65)
Přírodní (7)
Sisalové, proutěné (16)
S catnipem (59)

Hračky pro kočky

Ve finále nezáleží na tom, zda si hrajete vy s kočkou, nebo ona s vámi. Hračky pro kočky od Profizoo zabaví oba. Škrabadla pro kočky zabrání, abyste její podpis měli na všem u vás doma. Koulodráha uspokojí kočičí lovecké instinkty, stejně tak jako natahovací myšky. Po vší námaze se budou hodit i kočičí lázně s masážními prvky. Zabavte svou kočku na celý den s hračkami, které si vyberete u nás.

1 2 3 32 33 34
Ilustrační obrázek FroliCat® CHEESE™ Automatic Cat Teaser

FroliCat® CHEESE™ Automatic Cat Teaser

Hračka pro kočky FroliCat® CHEESE ™ Automatic Cat Teaser je vzrušující hra na schovávanou se 2 myšmi, které vystupují z každé strany švýcarského bloku sýra. Vaše kočka bude milovat tuto hru na lov! Pro chvíle plné zábavy, použijte funkci „Play While You Are Away“, aby měl váš miláček postaráno o zábavu i během vaší nepřítomnosti.
909(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek Beco Cat Nip hůlka - Motýl Beatrice

Beco Cat Nip hůlka - Motýl Beatrice

Hračka pro kočku Beco Cat Nip Wand - hůlka motýl Beatrice. Beatrice je perfektní kamarádka a interaktivní hračka pro vás a vaši kočku na hraní. Elastické bungee lano a extra dlouhá hůlka znamená, že Beatrice bude létat všude možně, bude povzbuzovat vaši kočku v jejím přirozeném loveckém pudu, a poskytne jí hodiny skvělé zábavy. Navženo tak, aby byla měkká a zároveň odolná. Obsahuje catnip (šanta kočičí).
197(včetně DPH)
Koupit

„Když si hraji se svou kočkou, kdo ví, nemá-li ona ze mne větší kratochvíli než já z ní?“ - Michel de Montaigne. Na chvíli se zastavte, zapomeňte na všechny starosti, je čas si hrát! Škrabadla, koulodráha, myší plyšáci, kuličky, pružinky, škádlítka na tyči. Máme hračky pro kočky, na jaké si jenom vzpomenete. Vybírejte u nás z kvalitních a odolných hraček, které vaší kočce zajistí zábavu na celé hodiny.

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.