Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Pralinky lososové 40g33
ONTARIO stick Salmon & Trout 5g17
FELIX Party mix Original Mix 60g35
FELIX Party mix Mixed Grill 60g35
Pochoutka Catnip Bits 35g67

Pamlsky pro kočky

Jestli má někdo rozmlsaný jazýček, pak jsou to malé domácí šelmy. Proto na Profitoo. cz neustále naskladňujeme nové pamlsky pro kočky, abyste je mohli měnit klidně denně. Mezi nejoblíbenější patří kousky masa ve šťavnaté nebo sušené formě, nebo sýrové pochoutky. Nezapomeňte ani na dentální kočičí pamlsky, které čistí chrup a posilují dásně. Oblíbila si vaše kočka pamlsky jen od jedné značky? I podle toho jsme je roztřídili.

Cena:
15
769
1 2 3 13 14 15
Ilustrační obrázek Bosch Cat Sanabelle Snack Lamb & Elder 55 g

Bosch Cat Sanabelle Snack Lamb & Elder 55 g

Tyčinky Sanabelle jehněčí a bezinky jsou tyčinky s krátkým řezem a bez zrna s velmi vysokým obsahem masa (92,5%, z toho 20% čerstvé kuře, 8% jehněčí) a sušené bezinky (1%). Díky vysokému obsahu vlhkosti (asi 28%) jsou velmi měkké a mají extrémně vysokou chutnost u vašich mazlíčků. Díky výtažkům z yucky a extra dávce taurinu je tyčinka pro kočky obzvláště chutná.
61(včetně DPH)
Koupit
Novinka
Ilustrační obrázek Bosch Cat Sanabelle Crispies with Chicken & Beetroot 55 g

Bosch Cat Sanabelle Crispies with Chicken & Beetroot 55 g

Křupavé polštáře Sanabelle jsou dokonalým pamlskem pro vaši milovanou dospělou kočku. Jsou vyráběny jak bez obilovin, tak bez cukrů. Polštáře kuřete a červené řepy jsou bohaté na kuře s lahodnou náplní z červené řepy a komplexem vitaminu B. Kromě toho jsou bohaté na vlákninu a mají extrémně vysokou úroveň přijetí od domácích mazlíčků.
33(včetně DPH)
Koupit
Novinka
Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.