Nejprodávanější zboží v této kategorii:
ONTARIO stick Turkey & Liver 5g17
ONTARIO Snack Dental Bits 75g73
ONTARIO Snack Cheese Bits 75g73
Brit Care Cat Snack Dental 50g39
Vitakraft Cat pochoutka Stick Clasic Poultry/Liver 3ks39

Drůbeží

1 2 3
Ilustrační obrázek Bosch Cat Sanabelle Crispies with Chicken & Beetroot 55 g

Bosch Cat Sanabelle Crispies with Chicken & Beetroot 55 g

Křupavé polštáře Sanabelle jsou dokonalým pamlskem pro vaši milovanou dospělou kočku. Jsou vyráběny jak bez obilovin, tak bez cukrů. Polštáře kuřete a červené řepy jsou bohaté na kuře s lahodnou náplní z červené řepy a komplexem vitaminu B. Kromě toho jsou bohaté na vlákninu a mají extrémně vysokou úroveň přijetí od domácích mazlíčků.
33(včetně DPH)
Koupit
Novinka
Ilustrační obrázek Bosch Cat Sanabelle Crispies with Chicken & Milk 55 g

Bosch Cat Sanabelle Crispies with Chicken & Milk 55 g

Křupavé polštáře Sanabelle jsou dokonalým pamlskem pro vaši milovanou dospělou kočku. Jsou vyráběny jak bez obilovin, tak bez cukrů. Polštáře Sanabelle s kuřecím masem a mlékem jsou bohaté na kuřecí maso a zahrnují lahodnou mléčnou náplň a extra dávku biotinu pro pokožku a srst vaší kočky. Kromě toho jsou bohaté na vlákninu a mají extrémně vysokou úroveň přijetí od domácích mazlíčků.
33(včetně DPH)
Koupit
Novinka
Ilustrační obrázek Bosch Cat Sanabelle Crispies with Chicken & Spinach 55 g

Bosch Cat Sanabelle Crispies with Chicken & Spinach 55 g

Křupavé polštáře Sanabelle jsou dokonalým pamlskem pro vaši milovanou dospělou kočku. Jsou vyráběny jak bez obilovin, tak bez cukrů. Chrumkavé polštáře kuřete a špenátu Sanabelle jsou bohaté na kuře s lahodnou špenátovou náplní a vitamínem E jako přírodním antioxidantem. Kromě toho jsou bohaté na vlákninu a mají extrémně vysokou úroveň přijetí od domácích mazlíčků.
33(včetně DPH)
Koupit
Novinka
Ilustrační obrázek Bosch Cat Sanabelle Snack Duck & Pomegranate 55 g

Bosch Cat Sanabelle Snack Duck & Pomegranate 55 g

Tyčinky pro kočky a kachny z granátového jablka Sanabelle jsou tyčinky s krátkým řezem a bez zrna s velmi vysokým obsahem masa (92,5%, včetně 20% čerstvého kuřete, 8% kachny) a sušeného granátového jablka (1%). Díky vysokému obsahu vlhkosti (asi 28%) jsou velmi měkké a mají extrémně chutnají vašim mazlíčkům. Chutnost zvyšují i výtažky z yucky a extra dávka taurinu.
61(včetně DPH)
Koupit
Novinka
Ilustrační obrázek Bosch Cat Sanabelle Snack Pollack & Figs 55 g

Bosch Cat Sanabelle Snack Pollack & Figs 55 g

Tyčinky Sanabelle pollack & fig cat jsou tyčinky s krátkým řezem a bez zrna s velmi vysokým obsahem masa a ryb (88%, včetně 20% čerstvého kuřete, 8% lososa) a sušeného fíku (1%). Díky vysokému obsahu vlhkosti (asi 28%) jsou velmi měkké a mají extrémně vysokou úroveň přijetí od domácích mazlíčků. Díky výtažkům z yucky a extra dávce taurinu je tyčinka pro kočky obzvláště chutná.
61(včetně DPH)
Koupit
Novinka
Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.